Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ' Tzs ,

    senior tag

    [Smrter Pripyat]

    Találtam egy régi modot ami mára sajnos halott, de én azért kipróbálnám :)Kérnék egy kis help-et :)
    Van ez a mod [smrter-pripyat]

    Mivel itt már nem elérhető a lényeg, feltöltöttem én, hogy elérhető legyen: [tzs.alfanet.hu]
    A kérdéseim. Van az alap mod, megy egy EMRE féle magyarítás. Elég csak ezt az EMRE féle gamedatát feltenni, vagy először a sima mod majd az EMRE féle pack?

    Plusz van az oldalon egy AtmosFear3 cucc [link] az mire jó?

    Leginkább az érdekelne, hogy az options pack-ban mik vannak! :D Van fix meg egy csomó módosítás, de melyik mit csinál? (Aki angolos 2 perc alatt rájön tuti és most nem szeretném a guglit használni egyenként lefordítani, melyik mit csinál főleg, hogy nem mindig pontos a fordítás.)

    Ha valaki ránézne és pár mondatban tudna tájékoztatni, azt megköszönném :)

    A legfontosabbat meg kihagytam... nem szeretek "csalni" de az első indítás után szokatlan dolgot tapasztaltam. Mit kell átírni és hol, hogy normális ugrás legyen? Jó poén, hogy egyből Szkadovszk tetejére felugrottam, a leérkezés már nem volt ennyire vicces, hogy a piros csík fele el is tűnt egyből.
    Aztán hiányzik a célkereszt is, azt vissza lehetne tenni? Pluszban még, hogy ne legyen túl egyszerű a dolgom a HUD is problémás, az SGM féle működne ha bemásolom?

    [ Szerkesztve ]

    S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

Új hozzászólás Aktív témák