Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Riot Gin

    aktív tag

    Na, emberek, tegnap sikerült a játékot "ketté törnöm":

    ! [LUA][ERROR] Âŕřĺ ńîőđŕíĺíčĺ áčňîĺ. Ďîďđîáóéňĺ çŕăđóçčňń˙ c đŕííĺăî ńîőđŕíĺíč˙.

    FATAL ERROR

    [error]Expression : 0
    [error]Function : ErrorLog
    [error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_engine_script.cpp
    [error]Line : 49
    [error]Description : Âŕřĺ ńîőđŕíĺíčĺ áčňîĺ. Ďîďđîáóéňĺ çŕăđóçčňń˙ c đŕííĺăî ńîőđŕíĺíč˙.

    Ahol tartottam: ( Ez még mindig a Saboteur Hibryd)

    Csapáev dolgait elvégeztem, és hát a játék fel ajánlotta hogy kinyírhatom őt jutalomért ( stalkerekkel lerohantuk) és kész megvolt. Vissza a hajóra, és puff, jön az alap küldetés, banditák üzletét megkell akadályozni. Oké, megvolt.

    Irány Jupiter: mert Zatonban megtaláltam nitrónak a gránátokhoz való szerszámokat. Oda adom, megcsinálom az 5-öt amit kér Grouse, és irány vissza Zatonba, és igen, Jupiterből Zatonba visszafelé előjött ez a hiba, és mindig, de mindig ezt csinálja, (korábbi mentések közül, még egy korábbit megpróbálok, és ha ezt csinálja akkor akkor csessze meg ez a játék).

    Mindenkit figyelmeztetek, akinek ezt a hibát dobja be a játék, akkor rácseszett. Kezdheti az elejéről. (Vagy, egy másik sokkalta korábbi mentéstől)

    Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

Új hozzászólás Aktív témák