Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emre

    veterán

    válasz emre #1689 üzenetére

    No az első benyomások a S.M.R.T.E.R. mod-ról.
    A lőszer ikonok kicsit megváltoztak, van valami új izé, aszongya hogy Sunblocker, ezt eddig még nem láttam. A fordításban sincs benne. Ezt írja hozzá: Boots your fire resistance for 40sec, 1000ru
    Ahogy olvatam ismét megtalálható a közkedvelt Saiga sörétes, eddig még nem láttam.
    Első küldinek a kormánykereket választottam, mert a befolyt pénzből szerettem volna felruházkodni. Egy másik mod trader.ltx fájlait használom hozzá, mert én belebetegszek ha nem tudom megvenni amit akarok, (a való életben sajnos nem vagyok annyira jómódú hogy igénytelen dolgokat megengedhessek magamnak) és a súlyhatárt is felemeltem kicsit. :DDD
    Ja, a játékot egy pisztollyal,és egy dupplacsövű stukkerrel kezdem. Eltünt a bal alsó sarokból az egészségügyi cuccok ikonja,de az F1-4 billentyűvel ugyanúgy működik.
    Szóval nekem kicsit sovány az alapfelszereltség. :DDD Tehát mendegélek a hajóhoz erre rohannak (szó szerint!) utánam a zombik, vagy 4-5 különböző irányból. Ejj, ez nem lesz így unalmas....
    Miután felvettem az anomáliát lövöldözést hallok a rám váró stalkereket megtámadták a röfik.
    Megvártam míg kettő marad azt lelőttem az ablakból. Gondoltam most már nyugodtan indulhatok. Amint kiértem a hajó mellé azt látom hogy egy irányító dézsmálja az egyik martalóc hulláját, két tár és mehettem is tovább.

    Egyelőre ennyi. Sokkal, de sokkal mozgalmasabb mint az alap game. Ja és volt közben egy kitörés is.

    [ Szerkesztve ]

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Új hozzászólás Aktív témák