Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M-63

    tag

    válasz littlerock #2251 üzenetére

    Nos én is egy 12est használok 2hete (meg is marad), ha visszább olvasol, megtalálod a teljes tapasztalatomat a telefonnal. Wifis gondot ne olvasd, nem volt gond, nálam otthon azért csatlakozik le, mert egy router és egy erősítő van, másikok nem csatlakoztak le és vissza soha, de nem is mentek és nekem kellett ezt megcsinálni, szóval jobb is, hogy megcsinálja magától 😅😅😅

    A melegedessel, fél óra 4k 60fps videót rögzítettem vele kint ilyen melegbe, 10 perc után írta, hogy meleg a készülék, tovább nem tudtam elolvasni mert későn vettem észre, utána semmit nem irt ki és nyugodtan lekamaeraztam vele a fél órát max fénynél. Nekem ez bőven elég volt. Asphalt 9est nyomtam 1orat, melegnek meleg volt de semmi extra, viszont ami érdekes, hogy sokszor van, hogy ugyan annál a játéknál egyszer melegszik egyszer meg forrosodik, ezt nem értem, ugyanaz a helyzet szokott lenni ugyanaz a meleg ugyanaz a játék minden. Egyetlen egyszer nem írt ki olyat, hogy mindent letilt a gép mert felhevült, pedig nyúztam rendesen (volt nap amikor 3x töltöttem) szóval ja, az akkut azt zabálja sajnos, de normál használat mellett simán hozhat másfél napot, nekem nem hozott még egy napot sem, mert mostanában rákaptam a játékra, mert olyan jo a teló, hogy elvezet rajta nyomni.

    Bt-t nem tudom sajna, hogy milyen nincs vw-m.

Új hozzászólás Aktív témák