Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz tlac #135 üzenetére

    igen, így alaposabb lenne, plusz háromszor annyi idő, nem biztos, hogy megéri, a többség a részleteket úgy sem értené meg
    azért intel lapoknál nem annyira jellemző a tuning, lehet emiatt a kevesebb is elég

    Oké. Nem értik meg a részleteket, azt én elfogadom. De akkor ne is szerepeljen ott valahol, hogy a többfázisú jobb. Akkor legyen az, hogy a kevesebb fázis miatt nem feltétlenül jelent rosszabb lapot. Az intel is felhagyott már az antituningsággal, olyan tuningopciók vannak például a fent említett lapban is, hogy csak ámultam.

    A dupla PS/2 portok megléte is nagyon-nagyon pozitív számomra.
    ez pont mindegyiken rajta van

    Ennek örülök én is. Mindegyik lap esetében.

    Nem tudom mi értelme volt a négyszerest kivágni hátul, a nagy kártya betoláskor a heatpipe-ban és annak borításában úgyis elakad.
    nem akadhat el, akkor már a videokártyákkal is probléma lenne

    Jó. Akkor képzelj el egy x16 csatlakozójú VGA-t. A x4 slot vége ki van vágva, és te azt mondod, nem akadhat el. Akkor most kérlek, nézegesd meg ezt a képet kérlek [link], ami a tesztből van. Én ugyan a hőcsövek borítására gondoltam, de most látom, hogy a NB csavarja is szépen barátkozik az oda helyezett PCIe x16 kártya csatlakozósorával. Látod a slot aljának alaplaptól mért magasságát? Látod a csavarfej alaplap felületétől mért magasságát is? Úgy a kép alapján melyik tűnik magasabbnak számodra? Mert én kitartok amellett, hogy egy x16 csatlakozójú kártya még az NB csavarja nélkül is elakadna a rézsútos hőcsőborításban, de a csavarban tutira.

    És egyébként valódi floppyn. :D

    HGyu

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Új hozzászólás Aktív témák