Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lenox

    veterán

    válasz Abu85 #123 üzenetére

    Természetesen képes az OpenCL több GPU kihasználására.

    Nem tudom, ki hogy van vele, de szerintem valoszinuleg nem csak az a kerdes, hogy az OpenCL kezel-e tobb gpu-t, mert nyilvan ugy lett kitalalva, hogy kezel, hanem az a kerdes, hogy az implementaciok kezelnek-e. Szoval az nvidiat meg nem neztem, mert eleg, hogy a cuda kezel, az amd-t neztem, tavaly voltak gondok, most megneztem a forumokban, a dual gpu-s kartyak hivatalosan meg mindig csak egy gpu-val supportaljak az opencl-t, bar azt irtak, hogy sokminden megy rajtuk, a 2.4-es sdk-ban javitottak par dolgon, ha jol ertem, a single-gpu-s kartyak meg elvileg mukodnek.
    Errol az jut meg eszembe, hogy az amd-nek is van cuda driver api jellegu api-ja cal neven, bar ezt nem szoktatok fikazni ugy, mint a cuda-t (pedig ahogy en latom tok hasonloan van kezelve, cuda/cal mindent tud, opencl meg mindig hatrebb van feature-okben), mindenesetre azzal pl. nem voltak ilyen gondok, meg tobb feature-t is supportalt, pl. a dma-s kommunikacio mindig is mukodott rajta, mig az opencl-nel tavaly ev vegeig nem mukodott.

    #124: Csak azt szerettem volna elérni, hogy korrekt válaszokat adjál, de úgy látszik, képtelen vagy erre.

    Bocs, de a kerdeseid es a szandekod sem korrekt, a kotozkodesen tuli celjuk nem hinnem, hogy van, ugyhogy nem latom ertelmet foglalkozni veluk.

    Ha belenéznél abba a bizonyos tükörbe, meglátnád a gerendát a saját szemedben...

    Bagoly mondja...

Új hozzászólás Aktív témák