Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oliverda

    félisten

    válasz Lajkó #186 üzenetére

    Nem volt ebben sok irónia, csak nem igazán értem még most sem, hogy miért lehet és kell a megfelelő háttérinfók hiányában ilyen konkrétan, szinte tényként leírni bizonyos dolgokat.

    "Téged egyáltalán nem izgat az aprós rész!"

    Ez jó poén, főleg annak fényében, hogy elvileg elolvastad az egész topikot. Amennyiben nem érdekelne akkor valószínűleg nem pocsékoltam volna arra az időmet, hogy a témával kapcsolatban többször is írjak ide (is). Illetve ha már ilyen kedvesen megelőlegezted nekem azt, hogy magasról kezelem a dolgokat akkor javaslom, hogy tekintsd meg az adatalapomon a piacos értékeket.

    "Ami nem is lenne gond, csak azt nem értem, hogy miért a magasabb rang jár nagyobb előnyökkel? Miért nem az aprós aktivitás? Gondolok itt a pozitív értékelések, vagy a hirdetések számára!"

    Szvsz nem hiszem, hogy éppen jutalmazni kellene azokat akiknek egy időben az volt a szórakozásuk, hogy minden nap törölték majd újra felrakták a hirdetésüket, csak azért, hogy az időrendi rendezés szerint minél előrébb legyenek. Arról pedig szerintem megint nincs semmi konkrétum, hogy a pozitív értékelések nem fognak számítani. Ismét egy kitaláció amit már szinte tényként tálaltál. :U

    Másrészt (és itt ismételten visszakanyarodnék arra, hogy elvileg olvastad itt az összes hozzászólást) jelen állás szerint az elején mindenki nulláról fog kezdeni, ergo nehéz lenne ez alapján bárkit is előnyben részesíteni.

    "mint sokan mások, akik talán nem is fognak értesülni a változásról"

    Ja, mert gondolod, hogy erről nem lesz sehol semmi közlemény, csak egyik napról a másikra kicserélik a rendszert és kész. Ugyanmár...

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Új hozzászólás Aktív témák