Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Romvr #13 üzenetére

    Hát azért a Probook egy nagyon belépő KKV gép. nem a több. Magnézium is szerintem annyi van benne, mint az én reggelimben mikor pizzát eszem.

    Nem tudom én 4-5 éve havi szinten raklapozva tapicskoloma gépeket, nem láttam még roll-cage-es konzumert, de az Acer biztosan tudott ilyet, nem vitatom.

    VIP gari tesóméra is van. Más kérdés, hogy a gép egy ótvar fos és a szénné kopott műanyagokat fél év után már úgy néztem, hogy miként kéne törni, hogy cseréljék aztán adom el a francba. Kircsi a gari, de nekem ilyen gép ne legyen a családban.

    Köze nincs a TDP-nek a fogyihoz és a melegedéshez sem. Ezt úgy 50-60 alapos teszt után el tudom neked mondani bátran, bármikor csinálok neked excel táblát, hogy a 2 véglet között brutális a különbség. Ez alapján válogatni butaság volt régen is, ma is. Linxet nem tudom ki futtat a gépén, egy ilyen és egy aida között 15 fok a difi terhelésen. Ennyit erről. És még ezek is túlfűtenek egy rendes terheléshez képest.

    5GHz wifi kb. minden üzleti gépben van 3-4-5 éve, EC kari hely is, oda raksz USB 3.0-t. Nem nagyon van meg akkor ez a laptopos téma úgy látom.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák