Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kimaga

    csendes tag

    Valamikor amikor megkaptam a 3 boxot egyik (a sok között) fájdalmam volt hogy nem tudom sorba tenni a csatornákat. Lehetet kedvencezni, jelölgetni egyik se működött megfelelően. Jött a frissítés. Betűk nagyobbak, tudom rendezni a csatornákat. És itt jön az ámulat egyen beállítom és minden megváltozik a csatorna sorrend. Egyik TV Én a másikat családtag a harmadikat vendég nézi. Nem tudom honnan vették hogy mi ugyan azokat a csatornákat szeretjük. Következő frissítéssel jön ha én átválom a csatornát a másik szobában is vált? Jó de akkor a 1968. évi rendszert kérem azon az áron. Egy csatorna egy TV. Már a UHD TV se megfizethetetlen gondolom sok helyen van, Tkom kínálatában is rengeteg ilyen vagy jobb felbontás van. Ezekhez adja ezt a boxot. Szégyen és becsapás.
    Nem tudom ki mit gondolt amikor reklamáltuk a sorba állítást lehetőségét de ezek után 100 szor meggondolom mit kívánok. Ezek mind működtek az előző buta boxon. nagyon felvagyok háborodva mennyire ki vagyunk szolgáltatva a szolgáltatok pénzéheségének.

Új hozzászólás Aktív témák