Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz Cifu #24 üzenetére

    a ma elérhető legtöbb Droid/iOS játék nem lesz versenyképes egy asztali/mobil platformnak szánt dedikált konzolon, mert túlságosan kazuár tartalmak. a kivételek nagy része pedig eleve valamilyen PC játék portja. az átjárhatóságot nagyban akadályozza, hogy a mobil ezsközökön játszó közönség nagy részének nincsenek fizikai kezelőszervei, ez még itt is probléma lehet, de ha tényleg megindulna egy ilyen folyamat, én üdvözölném és vennék szívesen kontrollert a telefon/tablet mellé, hogy igényesebb 3rd party címeket tudjak tolni rajta.

    viszont szerintem a Switch sikeréhez a jó minőségű 1st party címekre van szükség, egy Zelda, Mario, neadjisten egy értelmes Metroid simán el tudja adni a rendszert. nyilván nem elhanyagolhatóak a 3rd party címek sem, de ha azok elérhetőek lesznek a többi mobil platformon, szerintem nem fognak nagyon hozzátenni az eladásokhoz.

    (#29) t256: ez egy kicsit orosz rulett a Nintendo részéről, ugyanakkor abba is érdemes belegondolni, hogy mennyi értelme lett volna kihozni a harmadik ugyanolyan konzolt a piacra, mikor a konkurencia vagy már meglépte, vagy készíti elő a fél generációváltást. sosem az volt a Nintendo stratégiája, hogy direktben a másik kettő ellen ment, a Wii grafikája is erősen az akkori Sony és MS gépek alatt volt, mégis óriási siker lett. és a mobil szintű grafika =/= angry birds. rendesen felépített játék és játékmechanika kell, az angry birds egy szögegyszerű valami, eleve nem arra tervezték, hogy otthon leülj a TV elé játszani vele, ha ez megvan, akkor lehet jó játék az alacsonyabb részletességi szintek ellenére is.

    [ Szerkesztve ]

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák