Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wsanyi

    aktív tag

    válasz #72042496 #1564 üzenetére

    Sajnos vannak tapasztalatink. Nem kis cégnél dolgozom. Százával szerzik be a notebook-okat, és rengeteg SSD halt már meg, vagy sok felejtett már el adatot, pedig kb. napi használtaban vannak, de 1-2 hét nyaralás szerintem nem nevezhető nem napi használatnak. :(

    Mindenki úgy tesz, ahogy gondolja. Én csak írtam vmit közel 30 éves gépes tapasztalattal a hátam mögött. Természetesen én is tévedhetek, ez nyilvánvaló, de sajnos az SSD-k képesek felejteni, aminek a részleteibe most nem mennék bele. + Mindenki a Samsung-ot nyomja, pedig a Kingstone HyperX sokkal jobb szerintem, és a WD Blue-ról is olvasni jó teszteket, bár az szerintem kérdéses, viszont tény, hogy a WD a Sandisk-et vette meg. Sőt, múltkor szereztem hynix SSD-t, MLC-set, és az tuti nem fog tönkremenni egy darabig. ;) Csak ha vki nem tudná, a hynix az első 3 gyártó között van a SAMSUNG és a MIKRON triumvirátusában. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Az éltető nap mindig süt, még akkor is, ha néha nem látjuk, mert eltakarják a felhők, vagy mert éppen éjszaka van.

Új hozzászólás Aktív témák