Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz gabancs #1497 üzenetére

    Mért ki veszekszik? :F
    Nézet ütközés, vita, tapasztalat csere, erre találták ki a fórumot! ;)
    Nem kell itt senkinek magáévá tenni a másik ember véleményét, de az okos és kulturált párbeszédből akár még tanulni is lehet az oldalt olvasóknak. Szerintem ez a lényeg!

    A két képet megnyitva és összehasonlítva, tényleg nagyon nagy a minőségi eltérés a két kép között!
    De, ha az ördög ügyvédjét játszom, akkor megint csak azt mondhatom, hogy nem fogadható el perdöntő bizonyítéknak, nincs EXIF infó a képek alatt.
    Ettől függetlenül el hiszem, mi értelme lenne, hamisításnak?

    Próbáld meg a kamera beállításokban váltani, ugyan is a Xperia Minimbe öt féle fókuszálás van: egyszeres autófókusz, arcfelismerés, fókuszálás érintésre, folyamatos fókusz, végtelen.
    Gondolom az Xperia L-ben is hasonló beállítási lehetőségek vannak.
    Többen is leírták, hogy a beállításokkal sokat lehet javítani a minőségen.
    Próbálj több beállítással is próbálkozni! A kéz biztos legyen, mert a mozgásra nagyon érzékeny minden kamera, egyébként lehet felhasználó bénasága is a gyenge kép.
    Ettől függetlenül sokan leírták, többek közt én is valamikor, hogy sokkal többet vártak a kamera tudásától. A tulajok bízzanak a mielőbbi szoftver frissítésben, és abban hogy nem kamera modul hiba van a háttérben.
    ;)

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

  • hunluigi

    senior tag

    válasz gabancs #1497 üzenetére

    Nézd át a beállításokat, nincs e valami (bár elképzelni sem tudom mi lehetne ennyire) elállítgatva. Ha a beállítások ok-sak akkor véleményem szerint szerviz mert valami gond van vele. Nem bajnok a fényképező része a telónak, de ilyen fényviszonyok mellett ekkora tárgytávolságnál ha megfeszülök sem tudok ennyire pocsék képet produkálni. Valami egyedi hiba lehet azzal a készülékkel. Tippre a fókusz "felakadt".

    A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

Új hozzászólás Aktív témák