- ASUS blog: B650 alapokon
- Melyik tápegységet vegyem?
- Bluetooth hangszórók
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Projektor topic
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen CPU léghűtést vegyek?
- Raspberry Pi
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
p06
senior tag
válasz
FragMaster #12418 üzenetére
Nem rossz
Kíváncsi vagyok tényleg bír e annyi "web browsing"-ot.Csak kiadhatnák már... ennyi ideig hibát javítani
Persze legyen közel tökéletes.
-
Bilux
veterán
válasz
FragMaster #12297 üzenetére
LCD test (amoled ready)
Tesztben a piroson látszik illetve a kéken de nagyon kell gúvasztanom a szemem
Esetleg más is kipróbálhatná
Fényerő automatán van. -
rolcsibácsi
őstag
válasz
FragMaster #10415 üzenetére
jo nagy baromsag..
-
Norbi8719
tag
válasz
FragMaster #10071 üzenetére
De az micsoda?
Hiba , nem hiba , garancia? -
Luser2000
addikt
válasz
FragMaster #9988 üzenetére
-
GeneraL_XTX
veterán
válasz
FragMaster #9419 üzenetére
Huha akkor én is lementem gyorsan
-
Bilux
veterán
válasz
FragMaster #9374 üzenetére
Valamivel el kell adni majd az SGS4-et is
De ha ennyire erőltetik az amoled kijelzőt akkor a beégésekre is kéne figyelni, vagy olcsóbb kicserélni nekik a kijelzőt.
Olyannyira rutin feladat lett, hogy a helyszínen cseréli a motorosfutár. -
surgery
senior tag
válasz
FragMaster #9086 üzenetére
Innen a fórumról idézem a kollégát "sziasztok!
vettem egy s3at es eddig nagyon szeretem. viszont a kijelzője "tint"-es: alul sárgás zöldes kékes (hidegebb) egy ujjnyi sávban, a közepétől felfelé pedig rózsaszínesebb. sokan nem látják, de amióta észrevettem (fehéren, szürkén látszik leginkább) már nem is tudok mást nézni.
beszélek a samsunggal (gyári gari). van hasonló tapasztalatotok esetleg? ill. melyik szervizt érdemes szerintetek keresni? (a samsung.hu többet is felkínál).
gondolom, nem cserélik automatikusan a készüléket...ha egyáltalán foglalkoznak velem." -
boszitom
csendes tag
válasz
FragMaster #8975 üzenetére
Hoax - de szórakoztató...
-
ForRedGlory
félisten
válasz
FragMaster #8599 üzenetére
"...ruled that Apple will be liable to pay the cost of the lawsuit after the verdict..."
Ez tetszik
Olyan országban, ahol értelmes emberek élnek, az epül nem nagyon yerhet hosszútávon. -
Piwi
veterán
válasz
FragMaster #8599 üzenetére
-
p06
senior tag
válasz
FragMaster #8565 üzenetére
Nem rosz szerintem muszály volt, hogy nem legyen nagy romlás az SIII-hoz képest, de mintha jobban kitöltenék a helyet a pixelek, ezért talán közel ha nem jobb képe lesz bár ez a méret miatt kérdéses. Végűlis nem lehet rossz.
-
ForRedGlory
félisten
válasz
FragMaster #8211 üzenetére
Szép... de jól megfontolt lépés. Aki beadja a zaciba, az már nem fog i5-öt venni, hiszen ott egy új androidos csúcsgép és egy tablet.
-
válasz
FragMaster #8211 üzenetére
Amit beviszel telefont többet ér mint a tab2..
-
kircso13
senior tag
válasz
FragMaster #8211 üzenetére
háború van! Nem csodálkozom
-
mikike18
csendes tag
válasz
FragMaster #7026 üzenetére
Pfff. már nem tudom de amit nem használok azt le uninstaláltam! most ezek vannak fent: Appinstaller,Sygic,S Suggest, Amiket már letöröltem: Utorrent,tTorrent Lite
-
tothmarton89
csendes tag
válasz
FragMaster #6878 üzenetére
-
pal444
csendes tag
válasz
FragMaster #6765 üzenetére
Üdv!
Én írtam, köszönöm ez az update nagyon is illik arra amiről beszámoltam.
Kipróbáltam néhány battery monitorozó programot is, de semmi nagy újdonságot nem tudtam meg. Talán annyit, hogy a "Cella készenlétben" a korábbinál előrébb került a fogyasztási listában (kevés telefon használat mellett sokszor most az első helyen van, korábban ez nem így volt), ez is arra utal, hogy talán a Modem update helyrehozza majd.
Amúgy azóta csökkentettem a melegedést azzal, hogy bekapcsoltam az energiatakarékos módot. Most kb. annyira melegszik mint a korábbi ROM energiatakarékos mód nélkül, de ugye ez nem egy végleges megoldás.
Most már csak azt kell megvárnom, hogy a T-Mobile is kiadja ezt az update-t vagy ha végre rászánom magam, és felrakok egy független romot.
Kérdések:
Ha jól értettem ez akkor az angol független készülékekhez (BTU) update tehát ha egy magyar független (XEH) romot teszek fel, akkor ehhez egyelőre nem lesz ez az OTA update ugye?
Egy XXBLFB XEU ( http://www.sammobile.com/firmware/?page=8&view=5573 ) rom felrakása után át tudom váltani a CSC-t BTU-ra vagy ehhez eleve a BTU romot ( http://www.sammobile.com/firmware/?page=8&view=5875 ) kell felraknom?
Van valamilyen hártánya itthonról BTU romot használni? Play-en pl. nem elérhetőek bizonyos alkalmazások, ilyesmi?
Kössz,
p -
koxminator
senior tag
válasz
FragMaster #6765 üzenetére
én még bejáratós vagyok a készülékkel, de azért felraktam, meglátjuk
-
nettyke81
csendes tag
válasz
FragMaster #6080 üzenetére
Hát én még nem próbáltam, de elvileg egy s3-on leteszteltet vettem... na most ez majd az első alkalomnál kiderül
De a mai nap folyamán annyit olvastam a zselé babról hogy lehet megvárom a hivatalos frissítést.legalábbis ha nem húzzák el nagyon
Viszont vettem a jiggel együtt OTG kábelt is és az tökéletesen müxik. ezért remélem h a jiggel sem vertek át Viszont azt én is hallottam hogy a hdmi átalakító nem jó hozzá csak az eredeti mert átalakították a csati kiosztást. Meg tudom nézni valahogy hogy jó-e, úgy ha nem akarok még romolni meg semmi már nem emlékszem h download modból ki lehet-e lépni,eddig (másik telón) csak akkor kapcs. be ha raktam is rá romot
Bocsi tovább olvastam akkor már megvan a válasz.... De a Triangle away-el lehet nullázni nem? -
Eli577
senior tag
válasz
FragMaster #6080 üzenetére
Igen működik, ezt meg tudom erősíteni. Én az S2-höz vásárolt JIG-gel próbáltam. Berakja download módba, viszont a counter-t nem nullázza.
-
buci30
addikt
válasz
FragMaster #6080 üzenetére
Nem volt töltőn és nem főzött rom mivel az még garancia vesztéssel van csak sajna.
Szóval ez simán reggel szedtem le a töltőről.
De amúgy ez mindenkinek ennyi 4-4.5h-t bír a folyamatos kijelző.
Ha csak nem valami erős játékkal próbálkozik valaki mert akkor 2h allatt is le lehet meríteni.
De játszani nem akarok rajta... -
Pro!Petya
addikt
válasz
FragMaster #4776 üzenetére
A fast dormancy (elméletileg) azt csinálja, hogy utasítja az adó alállomást, hogy vegye le a készüléket a nagy teljesítményigényű csatornáról egy kisebb teljesítményűre, miután megszűnik az adatforgalmazás (5-10 mp késleltetéssel). Ezzel akkuidőt spórol meg. Hogy miért van az, hogy bizonyos esetekben a fast dormancy kikapcsolása jelent hosszabb akkuidőt
A telenornál írnak róla itt
Úgy veszem ki annak fontos aki adatforgalmat bonyolít mobilon (majdnem mindenki) mert akkor spórol az akksival...
Még egy kis infó róla Fast Dormancy -
Pro!Petya
addikt
válasz
FragMaster #4776 üzenetére
Akkor itthon érdemes bekapcsolva tartani (mert asszem ugy van alapból) vagy nem??
-
kelzsoca
félisten
válasz
FragMaster #4535 üzenetére
Dobjátok be a HOX-os topicba is, biztos örülnek majd neki
-
mycso
veterán
válasz
FragMaster #4449 üzenetére
dupla
-
mycso
veterán
válasz
FragMaster #4449 üzenetére
Mint már többször leírtam az LF5-ös modemtől kezdve megszűnik a probléma. Nem kell kapcsolgatni ezt a zajszűrést sem.
A modem bármikor, bármilyen romon cserélhető.
LFB modem, odin/mobile odin. -
rankesz
veterán
válasz
FragMaster #4449 üzenetére
rendben bekapcsolom, de most épp nincs kit hívni, de ha kipróbáltam megírom az eredményt
-
leslien
nagyúr
válasz
FragMaster #4360 üzenetére
köszi
-
MmDorian
őstag
válasz
FragMaster #4174 üzenetére
ha az a neve, akkor igen.
-
nggabi
félisten
válasz
FragMaster #4144 üzenetére
nem feltétlenül. lehet h csak egy vitrinbe kirakottat de 0 perceset.
-
nggabi
félisten
válasz
FragMaster #4142 üzenetére
ha a gyári fóliával kirakják vitrinbe van h beleég a felirat...
-
Dexter-2000
őstag
válasz
FragMaster #4108 üzenetére
köszi szépen
-
Robertoq
őstag
válasz
FragMaster #3734 üzenetére
Természetesen nem ezzel játszok
Meg nem is vagyok nagyon érzékeny az ilyenekre, de: amikor telefonálok a mutatóujjammal támasztom meg a telefont, ergo benyomom ott valamennyire, aztán amikor utána normál helyzetbe veszem a telefont, akkor megnyomódik alul és hallom. Vagy ja elfektetem a telefont majd vissza, akkor is sikerült általában reprodukálnom.
-
Gold_fish
tag
válasz
FragMaster #3361 üzenetére
És annyi, hogy rádugom a tévére, és máris adja a képet? Vagy kell valamit a telefonon buherálni hozzá?
-
Gold_fish
tag
válasz
FragMaster #3301 üzenetére
nekem a market azt írja, hogy nem kompatibilis a telefonnal, ahogy a mass effect infiltrator sem sajnos
-
bordi10
senior tag
válasz
FragMaster #3013 üzenetére
Isten őrizz
Gyűlölöm, ezért is kellett megvárni a gyárit. Mindenhol ezt a kihúzós árulják, de ekkorára még méret sincs. Amitóta megvan(kb 2 hete) egy fehér pierkárden tokban hordtam, amiből kivágtam a szalagot, abból is kb fél centire kilógott a teló teteje. Egy idő után a szalag a teló alját ill hátlapját "kikezdi", a sok ki-behuzogatástól. Anno kollégám HTC DHD-ján kb 1 hónap után látszott a szalag helye.
Nem kockáztatok
-
nggabi
félisten
válasz
FragMaster #3013 üzenetére
és az alján lyuk a mikrofonnak?
csak mert a hangszórónál szépen ki van vágva... gondolom ez arra megy ki h tudj hívást fogadni anélkül h kivennéd a tokból.
-
Barnee88
tag
válasz
FragMaster #2837 üzenetére
nem megy feleslegesen mind 4 mag, az exynos is hasonlóan működik mint a tegra 3, kikapcsolt kijelzőnél csak egy mag működik, netezésnél néha már 2, mind a 4 pedig szinte csak játékoknál, vagy videószerkesztésnél.
-
manokaki
addikt
válasz
FragMaster #2826 üzenetére
mi a különbség a két SIII között ??
Attila -
Barnee88
tag
válasz
FragMaster #2826 üzenetére
érdekes, mert netezést tovább bírja az s4-es változat, videóban mégis 2 órával kevesebbet.
nekem valamiért az az érzésem, hogy normál használat mellett azért a 4 magos exynos hamarabb lemerülne... -
Dare2Live
félisten
válasz
FragMaster #2796 üzenetére
Sokminden pl "Clearly there is 380 MB absorbed for both preallocated GPU memory, and possibly DRM / baseband...
800*480 != 1280*720de eleddig is meg lehetett enni 1gb ramot. "I fired up my regular set of daily driver applications (twitter, baconreader, chrome, messaging, speedtest, radarscope, and a few others) and managed to use up nearly 1 GB."
-
Robertoq
őstag
válasz
FragMaster #2796 üzenetére
Optimalizálás gondolom, mert mindkettő ICS és habár SIII-ban van sok csicsa ha kikapcsolom az összeset is rosszabb a helyzet.
-
Tibee86
nagyúr
válasz
FragMaster #2601 üzenetére
A telefon hibája az, hogy csudaszuper gorilla, és mégis 1 hét után karcos
-
Csepy
őstag
válasz
FragMaster #2577 üzenetére
De ők csak 2 (kettő) maggal...
Regards: Csepy
-
Geryson
addikt
válasz
FragMaster #1856 üzenetére
Ezt leszedi magának, vagy nekem kell? Ha utóbbi, akkor honnan töltöm le?
-
rankesz
veterán
válasz
FragMaster #1747 üzenetére
nem így hívják itt a "szundi" funkciót?
Nem. Ez arra van hogy szép lassan hangosodó, kellemesnek szánt atmoszférikus hangokkal keltsen fel, ne úgy hogy belerobban a fejedbe hétdő reggel, mint a "buzz-alarm rádiós ébresztőóra"
-
Eli577
senior tag
válasz
FragMaster #1485 üzenetére
Két dolog van, ami zavar a sense-nél, az egyik, hogy nem telepítési sorrendben rakja a progikat az app drawer-ben, és nem is lehet állítani, a másik pedig az élő háttérképek problematikája (amik a home-screen-ek közötti váltásnál ugye lefagynak és csak az animáció végeztével folytatódnak). A bővíthetőség az megint csak egy érdekes kérdés: az S3 azért tetszik, mert lehet a hátlapját leszedni kiszedni az akksit, vagy pakolni bele a mem-kártyát. A One X-nek meg szerintem egyrészről szebb a háza, másrészről meg sokkal inkább prémium benyomást kelt. Nem tudom, hogy a unibody-s készülékekre a micro-sim tűs megoldáshoz hasonlóan miért nem tudnak csinálni egy mem-kártya helyet is.
-
Robertoq
őstag
válasz
FragMaster #1488 üzenetére
Egyetértek. Azért hoztam fel, mert nem tudom, hogy ez nálam jelenség vagy másnál is. Voltam S3 simogatóson ott nem láttam ilyet. Lehet ez a végleges szoft és rosszabb? xda-n se találtam ilyet. Ezért érdekes az egész
-
kelzsoca
félisten
válasz
FragMaster #1488 üzenetére
Mondjuk ezen én is csodálkozom, hogy szinte semmi panasz nem érkezett eddig
A telefonom ugyan még nincs meg, de egy kernelt már forgattam
(#1490) Robertoq
A "simogatásra" valószínűleg nem tesztkészülékeket vittek el, így azokon már a végleges szoftver lehetett.
-
Ricardo
titán
válasz
FragMaster #1315 üzenetére
A nexus nem volt nekik ellenfél.
-
Gergosz2
veterán
válasz
FragMaster #1315 üzenetére
olvastam én is.
Fogadni mertem volna rá , hogy az Appple rögtön kikezdi
-
torrente777_
aktív tag
válasz
FragMaster #1081 üzenetére
Én praktikummal ma rendeltem meg a netshop ba kéket és hívtak hogy holnap meg is kapom.160E
-
r3dsnake
nagyúr
válasz
FragMaster #1010 üzenetére
persze, ez egyértelmű. de mégsem nyeli el olyan csodásan a műanyag a rezgést, mint ahogy írták páran régebben. ezzel volt megmagyarázva, hogy milyen hatalmas előny a műanyag...
-
gstup
csendes tag
válasz
FragMaster #1004 üzenetére
Engem egy picit elszomorít hogy a magentások nem csinálnak ilyen akciót!
-
r3dsnake
nagyúr
válasz
FragMaster #842 üzenetére
nevetseges a vekonysagmania, az s2-t se lehet normalisan megfogni
az i4 vastagsaga pont idealis, attol vekonyabb nem kellene
-
tomsics
senior tag
válasz
FragMaster #818 üzenetére
Én is osztom ezt a véleményt.SII-ről én se váltanék.Nekem nem nyújt annyi újat amekkora az árkülönbség köztük.
-
FeRkE
őstag
válasz
FragMaster #643 üzenetére
Sőt, 5 óra 45 perc után rakta fel 4%-nál tölteni, ha tovább olvasol
-
sagit
veterán
válasz
FragMaster #643 üzenetére
-
ForRedGlory
félisten
válasz
FragMaster #620 üzenetére
Ezért sem értem a MA cikkben miért van úgy fikázva, hogy egy 30k-s telefon megegyező anyagból készült. Nyilván Bog egy Isten és kézrátéttel megmondja milyen anyagból van...
-
xtremetuning
addikt
válasz
FragMaster #620 üzenetére
Várható volt, hogy élőben más a leányzó fekvése...
-
hackeeeee
Jómunkásember
válasz
FragMaster #596 üzenetére
Biztos már az áLYfón 5-re gondolnak, mert már egyesek mindent tudnak róla...
-
rinbanbo
tag
válasz
FragMaster #596 üzenetére
hahaha ebben is képesek meglátni a kukacos almát....
-
Tuninger
addikt
válasz
FragMaster #262 üzenetére
De jó lenne! SGS2-őn próbáltam exFAT-ot, és a telefon nem tudott vele mit kezdeni, újraformázza FAT32-re.
mi a különbség az ext4 és az exFAT között? -
lcee79
addikt
válasz
FragMaster #262 üzenetére
Akkor ONE X-et is lehetne ilyenre, gondolom némi módosítás után..
De mióta megtaláltam a dice playert,, és otthon tudok akadás mentesen streamelni a 10GB feletti mkv-kat is vele pc-ről, azóta nem annyira zavart...
Persze akik sokat utaznak stb azoknak ez nem megoldás, hacsak enm visznek magullak egy laptopot is...
De akkr meg inkább azon néznék a filmet -
lcee79
addikt
válasz
FragMaster #243 üzenetére
Szerintem itt is Fat32 van...
Ez nem hinném, hogy androidos telefonok esetében különbözne
Új hozzászólás Aktív témák
ma Régóta várta a szakma a Samsung aktuális csúcsgépét. Túl régóta, ezért aztán nem is tud minden várakozásnak megfelelni.
- Honor 200 Lite 8/256GB, Megkímélt, Kártyafüggetlen, Töltővel, 1 Év Garanciával!
- IPHONE SE 3 (2022) 64GB NAGYON SZÉP ÁLLAPOT, 98% AKKU, GARANCIÁVAL, ÜZLETBŐL
- IPhone 15 Pro max 256GB gyári független gyönyörű akku 97%!!!
- iPhone 14 128GB Független Nagyon Szép/1-3 hónap gar./Akku 99%/p4220
- iPhone 16 PRO 128GB black titanium KÁRTYAFÜGGETLEN! Akku 100%! 2025 október 14-ig Apple garancia!
- BESZÁMÍTÁS! ASUS TUF Z790 i7 14700KF 32GB DDR5 1TB SSD RX 6800XT 16GB Pure Base 500 White 1000W
- Apple Watch SE 2 44mm, Újszerű, 1 Év Garanciával
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X270 - i7-7G I 16GB I 512GB SSD I 12,5" I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- Lenovo Thinkpad T480 csak belső akku. 8-32GB 256GB-2TB
- BESZÁMÍTÁS! H310CM i3 9100F 16GB DDR4 120GB SSD 1TB HDD GTX 1660S 6GB Fractal Design Focus G 400W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest