Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Akosh87

    tag

    válasz Danielsson #14927 üzenetére

    Ehhez csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy az iPhone6 egy nagyon jó készülék, de ha az Androidot szoktad meg, nehezen fogod megszeretni. Persze függ attól, hogy mire használod a készület. Én adtam neki esélyt augusztus végén S6 Edge után, de amint látod, ismét itt vagyok (10 napig bírtam, de azt is csak azért, mert nyaralni voltam és nem állt módomban lecserélni). :) Kötöttebb telefon, de ugyanakkor nagyon stabil, jó a kamerája, szép is, aksi üzemideje biztosan jobb, mint S6-é, de sajnos nem droid... :D Tényleg csak és kizárólag felhasználói szokásoktól függ, hogy melyik a "jobb" telefon. Minden esetre akármilyen telefont veszel is, valamilyen kompromisszumot mindenképp kell kötnöd.

    G4-em is volt, talán parányit gyorsabb, mint S6 (nagyon nehezen érzékelhető a különbség), kamerája kb ugyanaz, viszont nekem design-ra az S6 sokkal "prémiumabb" és az ujjlenyomat-szenzor döntötte el a versenyt, azzal nagyon beletrafáltak (még ha sokak szerint iphone-tól koppintotta is a Samu)

    [ Szerkesztve ]

    "Mindig légy önmagad... Kivéve ha lehetsz Batman... Akkor legyél inkább mindig Batman!"

Új hozzászólás Aktív témák