- Milyen TV-t vegyek?
- Miért nem tűnik el soha a kalózkodás?
- Androidos tablet topic
- Veszélyben az adataid? Gond van a WD népszerű HDD-ivel
- Milyen házat vegyek?
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Hobby elektronika
- iPad topik
- 
			  PROHARDVER! Összefoglaló   Firmware letöltése Firmware letöltése
 XEH (független) - 2025-09-01 (Frissítés: 2025-09-29) [Android 14]
 TMH (Telekom) - 2025-09-01 (Frissítés: 2025-09-29) [Android 14]  Frissítési ütemterv: megszűnt Frissítési ütemterv: megszűnt  
 A52s 5G ujjlenyomat olvasó tapasztalatok
 Fotók a mobillal
Új hozzászólás Aktív témák
- 
			
			
- 
			
			
- 
			
			  crok nagyúr 
- 
			
			  D55 senior tag válasz  gerigő
							
							
								#12414
							
							üzenetére gerigő
							
							
								#12414
							
							üzenetéreMivel közismertté vált hiba, ezért a Samsung biztosan nem kockáztat majd a javitás késlekedésével, ha tényleg ekkora veszélyt jelent a kijelzőkre. Egyszerűen nem éri meg nekik az, ha a fél világon ingyenes kijelzőcserékre kötelezik őket a különböző fogyasztóvédelmi hatóságok és a végén még olyan kijelzőket is cserélhetnek, amik nem is ettől, hanem esetleg korábbi szélsőségesen nem rendeltetésszerű használat miatt égtek be, csak majd leleményes emberek ráugranak a lehetőségre. Sokkal olcsóbb nekik egy soron kívüli javítást kiadni. 
- 
			
			  osonte őstag Nincs mit! Így néz ki a híváslista: link . 
 A partnerre nyomva szintén ott vannak a mikrofon ikonok: link .Informatív, gyors, egyszerű és nem mellesleg csak a sima gyári tárcsázó, még a lejátszáshoz sem nyit meg semmi külön appot az is a tárcsázóba van integrálva. Egy mappában menti m4u formátumba, havonta csinálok biztonsági mentést. 
- 
			
			  osonte őstag Gondolom ott is a gyári tárcsazóba van a mikrofon ikon és rákattintva bármire a híváselőzményekből, vagy akár partnerre azonnal játsza a hangfelvételt... Nem 2 hívásom szokott lenni és nem akarok bohóckodni egy plusz appal, amikor a gyáriba integrálva van a tökéletes megoldás. 
- 
			
			  Breki veterán Van egy telegram csoport nem tudom tudok-e onnan linkelni, de megpróbálom Photography-Gcam Group for: 
 A52 (4g+5g) - A52s - A72
 Repo: @GcamRepo
 USE ENGLISH.
 CHECK PINNED MESSAGES AND /notes.
 join the Global discussion groups:
 @SamsunGalaxyA52
 @GalaxyA52s
 @SamsungGalaxyA72
 @GalaxyA52A72A52sViszont most látom, hogy a feltöltött képet nagyon lerontotta a prohardver, az után azon csodálkozom, hogy szután valakit érdekel. :) Tudtok mondani olyan helyet ahová a telefonos fotós képeket fel lehet tölteni minőségromlás nélkül? Ha jól rmlékszem van erre fórum is, valaki itt írta is, csak most nem találom 
- 
			
			  Breki veterán Köszönöm, ennél az elölapi is jó volt? Közben találtam az újabb verziókhoz is leirást illetve direkt a telefonhoz apk-t és configot. A leírást benásolom itt teljesen máshol van a beállítás és a másik számot kell beírni de működik! Ezt kell benásolni! 
 61448-EISV3LMC 8.4 R9:-el próbáltam On A52s, M52, and A72, the viewfinder will often freeze up, which you can correct by setting the photo session to 61444 (EISV2) or 61448 (EISV3) on all camera modules. 
 Many configuration files will already have these options properly set. If you still have freezing issues _after_ loading a config file, you can correct them yourself.
 LMC 8.4 R6: More Settings|Video|Stream Config|Preset stream configuration section
 LMC 8.4 R9: More Settings|System Settings|Stream Configuration|Stream Configuration section
 Change all the values to 61448-EISV3, except Video set that to '0-default'.
 On LMC 8.4 R9 you may then need to switch between shooting modes, e.g. Portrait and Camera, to stop the freezing.
 MGC by BSG 8.1:Settings|Modules|Back (1.0)|Session of photo modes (depending on specific version, either set the value to 61448 once or set it three time for the subsections)
 Then repeat for modules Back(0.5) and Front (1.0)
 MGC by BSG 8.4:Settings|Photo modes session config|Session ID|61448
 Shamim 8.4:More settings|Additional settings|Stream config|Open stream configuration section|change all the many settings to 61448-EISV3, except for Video set those to 0-default
 cc: Sander Bos
- 
			
			  orso0355 őstag Én egész életemben összevissza töltöttem a telefonjaimat. Nem limitezgettem, mindig 100-ról kevésre 4-5-10%-ra. Rátöltöttem amikor és ahol épp adódott. Soha nem volt akksiproblémám. A legutóbbi mobilomat öt évig használtam boldogan, és használom most is amúgy zenehallgatásra, ilyesmire (sim nélkül), semmi gondja az akksinak. Szerintem előbb avulnak el szoftveresen 😃 
- 
			
			  gerner1 nagyúr "Ezek szerint USB-n keresztül nem megoldható a viszonylag gyors fájlátvitel töltés nélkül." 
 - Amennyiben olyan PC/Laptopod van, amelyen az USB -port teljesítmény output -ja állítható, akkor szerintem igen. Máshogy nem.
 - A teló USB aljzata amúgy is USB2.0 -ás. Szóval, amennyiben ez gyorsnak számít, akkor a kábeles csatlakozást nevezhetjük 'gyorsnak'. Feltéve, hogy a WiFi -n -a Te konfig környezeteddel- elérhető sebességed, ettől: lassabb.
- 
			
			  gerner1 nagyúr Akkor nem fog rátölteni. Bekapcsolt kijelzővel, amúgy is inkább merül. USB3.0 -ás portok többsége nem ad több kakaót mint max ~0,8-1A ( ~1-2 ritka kivételtől eltekintve..), az USB2.0 pedig biztosan 0.5A alatt, amelyek harmatosak. Szóval, amennyiben esetleg, Te, pont olyan USB-C -s porton használod, amelynél ettől több van, akkor sem fog tölteni a beállított (85%) limit miatt... 
Új hozzászólás Aktív témák
- Xiaomi 15 Ultra 5G 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 12 Pro Max 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- új bontatlan iPhone 16 Pro Max 256GB black titanium fekete titán független Apple 1 év garancia
- Apple iPhone 13 Pro 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB, Normál, Kártyafüggetlen, Töltővel, Dobozzal, 1 Év Garanciával!
- Nagyakkus, mobilnetes - Dell Latitude 5330 i3-1215U 6mag! 16GB 1000GB 13.3" FHD 1 év gar
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A12/Samsung Galaxy A22/Samsung Galaxy A32/Samsung Galaxy A52
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3840
- HP Pavilion 15-eg2002nh - 15.6" FullHD IPS - i5-1235U - 16GB - Win11 - 512GB SSD - Garancia - MAGYAR
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG STRIX RTX 3070Ti 8GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest

 
						
 Firmware letöltése
Firmware letöltése
 
								 
							 
								 
								 
								
 
								 
								 
								 
								
 
								 
								 
								
 
								 
								 
								
 
								 
								 
		 Dr Bubo
 Dr Bubo

