Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    válasz #65675776 #20 üzenetére

    Tény.. üresen volt némi "nyeklése" R5nek.. én is észrevettem...
    De "korához képest" masszív azon az áron amennyiért adják manapság... ez egy "sajnos" pont, de örömmel fogadom azon házak listáját amik nem ilyenek... (anno régi 2000 elején vett Codegen 8011 házam sok mai háznál stabilabb, 1mm-es oldallemezek, és ugyan 1mm-es váz is, de az meghajlítottan a szélein, így kb duplájának számít.. az is eléggé nehéz darab)

    De hát tudjuk, a régiekben mindig több volt az anyag, a mai autók is már csak "műanyagok" nem fém és króm mint a 60-as évekbeliek... (ha van is rajtuk króm még az is műanyagon van, nem fémen).
    Ásványvizes üvegek palackjai is időről-időre vékonyabbá vállnak.. mikor megfogod az újat "huh de vékony" érzésed lesz, és hogy ennél vékonyabb már "zacskó" lenne... de eltelik pár év és jön a még vékonyabb de még palack "üveges" víz...

    Kíváncsi vagyok mi lesz 30 év múlva... majd lesznek "zacskós" házak? Vagy olyanok ami csak keret, és egy bőr/műanyag/vászon van ráfeszítve (mint egy velorex)? ... (wow .. most eszembe jutott, ez jó modding kiindulási alap egy modding showra :D )

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

  • Dragon3000

    veterán

    válasz #65675776 #20 üzenetére

    Csak azt felejted el, hogy a Fractal alaplaptálca részének az 1/3da ki van szedve, hogy ne kelljen az alaplapot is kiszedni egy normális procihűtő leszerelésénél. Na meg az általad említett házak nagyobbak és elviekben vastagabb lemezekből készült és mégsem nehezebb a Fractal megoldásánál az R4 üresen 12,3kg. Csavarok nálam egyedül a vga esetén kell használni a csavarhúzót, de ott is csak azért mert a vga rálóg kb 2cm-t és nem fér oda a kezem normálisan, az összes többi csavart ki tudom tekerni kézzel, ki van szedve a középső hdd keret, ami által elég sokat veszít a stabilitásából, de így sem csavarodik meg a ház. Ventilátor a gyári 2db 14cm-es ventilátor meg a többi is le van szabályozva 5V-ra és nincs hangja a gépnek és nem is melegszik túl, aludni is lehet mellette, nincs benne hdd, ami kerregne, hdd-k a nasban vannak az meg a konyhában. Csak a Te kedvedért megnéztem, ráültem a házra a 82kilómmal és egy hang nélkül elviselte, így nem tudom mit vársz még egy ilyen háztól.

Új hozzászólás Aktív témák