Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arpii

    aktív tag

    Egy pár hete tanulmányozom, hogy melyik vga lenne a legideálisabb az i3 2100-as sandy mellé. Azt tudnotok kell, hogy mindig is az nvidia-t részesítettem előnyben, azonban a mosanában hallott hibajelenségekkel nekem abszolút semmi idegzetem nincs kínlódni, ami pedig eleve ideális választásnak tűnt elsőre az 550Ti egy rakás sz*r. Így sok-sok mérlegelés után arra jutottam, hogy a lehető legjobb választás hosszú ideje a 6850. Ha most akarnák venni valamit, a sapphire 6850-et venném 35k-ért, mert ez a 7770 szép is, új is, de gyorsabbnak nem gyorsabb, csak minimálisan kevesebbet fogyaszt. Szerintem még 3 hónap múlva is az "olcsó" 6850 lesz a menő. Hogy miért? Mert technikailag semmiféle előrelépés nem történt. Hogy most csodával határos módon miért hozott jobb teljesítményt az új kártya a crysis2-ben, a fene tudja. De a tesztekből amúgy is látszott eddig is, hogy annyira nem szereti az ATI kártyákat a C2. A többiben viszont gyengébb az új kártya. Ez a kártya akkor lesz jó árban, mikor már kimenő lesz a 7-es széria, mint most a 6850.
    Ha valamiben tévednék szerintetek, akkor kíváncsian várom a véleményeteket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák