Hirdetés

Hirdetés

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

  • 2024-ben M1? Nóóórmális?

    lo Elérkezett az idő a lassan hat éves Mac Mini leváltására. És mivel már egy ideje foglalkoztat a gondolat, miszerint...

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Benőke

    őstag

    válasz rt06 #277 üzenetére

    "szerintem nem ket monitor hasznaltara gondolt, hanem olyan notira, amit ket vga-val szerelnek (egy gyer integralt, meg egy erosebb masodik)"

    Hát nem tudom, nekem is van ilyen de nincs vele galiba. Ubinak nVidiaval volt gondja tudtommal. De nekem a céges notin sem megy normálisan Win alatt a VGA. Még se nyüszítek égbekiáltóan. Nincs rá normális drájver... 2D ben megy azt örülök neki hogy ennyit legalább tud más meg amúgy sem kell.

    "pedig ismert hiba bizonyos kernelverzioknal, hogy zabaljak az akkumulatort"

    Ennyire nem zabálja ez kő kemény kamu. Használtam akuzabáló kernelt, és ugyan nem néztem meg mit tudott de 3 órányi webelés után még bőben 60% felett volt az aku. Win alatt sem mértem meg mit tud az aku, de a webelgettem csak akkor egy olyan 5-6 órára saccolom.

    "ooo...lol? mar a temaindito iras arrol szol, hogy probalja ki a linux-ot, erre mikor kiprobalja, leoltod erte? meghogy nem flame..."

    Több dolog is van, de a hsz ből egyértelműen süt hogy csak nagyot akart mondani. Ha csak le akarja húzni a Linuxot aliasz flémelni akar az tök felesleges. Ha ki is próbálta de eleve tudta hogy nem akarja akkor az egész bill nyomkodás, és szájtépés teljesen felesleges.
    Minden nap vagy fél órát a Win7 hülyeségeivel töltök el, még sem nyiok hatalmas flém topikot, hogy ilyen vacak meg olyan sz@r, mert ezt sem megy meg az sem megy miközben azt írják hogy tudja. Nagyon sok program van felpakolva, meg egyszerre nagyon sok is megy, illetve leginkább csak hibernálom, mert nincs kedvem ott könyörögni neki minden nap a boot nál hogy gyerünk már na hajrá, indulj már... Használom mert muszáj ennyi... Annak ellenére muszáj hogy amikkel dolgozunk mindnek van Linux -os változata... És pont van a végén... Otthon meg Ubi mert azt szeretem és pont.
    Akinek nem tetszik ne jöjjön sírni hogy hű de vacak mert ezt sem tudja meg azt sem (ami így első olvasásra kitalációnak tűnik), mondja el hogy ez meg az a baj segítsünk vagy ne erőltesse ennyi...

    2 fajta ember él a földön egyik a megoldást keresi a másik a kifogást. Ha nem akarja használni ne a kifogást keresse hanem a megoldást. Menjen a Boltba vegye meg a Win -t és legyen vele boldog mindenki. Nincs ezzel semmi baj...
    Ha valaki valamit el akar érni azért tenni kell valamit, kifogás keresésel soha semmi nem oldott meg, és ez nem fog változni...

Új hozzászólás Aktív témák