Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Syz

    senior tag

    Engem sem érdekelnek az új illetve a régi konzolok sem,PC-s voltam,vagyok és az is maradok.Egyébként az a véleményem hogy egy konzol sosem fog igazán felnőni a PC-hez a sokrétűségét illetően.A konzol nem tudja kiaknázni például a stratégiai játékok szegmensét illetve PC-n szinte bármilyen programot képesek vagyunk futtatni.A konzol az egy szórakoztató médiabox,játszani,filmezni jó de munkára,egyéb műveletre nem.Én szerencsére azok közé tartozom akinek valóban egy gamer gépe van és én pl. ki is tudnám használni minden játéknak a valódi erejét ha nem egy átportolt hulladékot kapnék.Az Electronic Arts nevű cégről pedig ne is essék szó,aki ismer itt az oldalon az tudja hogy az NHL 09 játéknak a mai napig aktív moddere vagyok.Igen,2008 óta naprakészen tartjuk a játékot mert ez volt az utolsó jégkorongos játék amit kiadtak PC-re.Undorító és hányadék munka amit a PC-s sportrajongókkal tettek hiszen megszűnt az NHL,az NFL és az NBA is annak ellenére hogy ezek a címek kizárólag PC-n léteztek még régen és ezen lettek igazán ismert és legendás játékok.Szóval az én részemről EA sucks..és a konzol is hidegen hagy,egyébként is most nagy a felhajtás körülöttük,újdonságok ugyebár de hosszú távon nem hinném hogy jobban meg fogják váltani a világot mint elődeik.PC FOREVER!

    [ Szerkesztve ]

    "Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

Új hozzászólás Aktív témák