Új hozzászólás Aktív témák
-
antikomcsi
veterán
válasz
TESCO-Zsömle #309 üzenetére
Miért most nem így van mindenhol? A teljes értékű lapka megy felülre, majd az egységek letiltásával lehet "gyártani" a többit.
A 8800GTS 512-n minden tömb aktív volt, míg a GT-n egyel kevesebb. De elég jól megpiszkálták a G80-hoz képest, nagyon jó kártya volt nagyon jó áron.
Sajnos olyan energiagazdálkodásra és hibrid sli-re nem voltak képesek a 8800-ak, mint a 9800-ak. Azért sajnos, mert én is ezért cseréltem inkább 9800GX2-re, 8800SLI helyett. Akkor nagyon jó technológiát kezdett el fejleszteni az NV, csak sajnos a piac többi szereplője betett nekik.
Új hozzászólás Aktív témák
- Elindult a Splitgate 2 nyílt bétája
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Építő/felújító topik
- ZIDOO médialejátszók
- Okos Otthon / Smart Home
- BestBuy topik
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Futás, futópályák
- Azonnali informatikai kérdések órája
- További aktív témák...
- Azonnali kézbesítés az év bármely pillanatában
- Samsung Galaxy S23 Ultra 5G / 8/ 256 GB / Gyári független / 12 Hó Garancia
- Bomba ár! HP 250 G8 - i5-11GEN I 16GB I 512GB SSD I HDMI I 15,6" FHD I HDMI I W11 I Cam I Garancia!
- Bowers/Wilkins PX8 fejhallgatók (dupla Bluetooth eszköz csatlakoztatása!)
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X395 - AMD Ryzen PRO 5 I 8GB I 512GB SSD I 13,3" FHD I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest