Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ArmanD.

    őstag

    válasz core i7 #222 üzenetére

    Jó wow max grafika ami neked akkor Ultra grafika szűrő is rákapcsolva nem igen látom 60 fps alá csökkeni, mivel a kijelzőm 4k-ba 60hz-et tud így max 60 fpsről beszélünk, Project cars ultra fiszem-f..szom grafika szűrő péklapát zuhanyrózsa 55-60 fps fixxen, Darks souls 3 aminek van gépigénye de az is ultrába szűrővel 30 fps alá nem megy, akkor minek nektek embereknek 1070 1080 még most horror áron, mikor azt olvasom lecserélte a 980Ti-t egy 1080-ra és ez egy youtubeos személy és hú mennyire jó meg mennyire klafa csak azt felejti el hogy kapásból bukott vagy 100 rongyon de ha ez boldoggá teszi csak azt hittem ennél okosabb az illető, persze inkább reklám szagava az egésznek de akkor is miért kell a népet arra rávenni hogy megéri most cserélni, itt van a lehetőség cseréld le meg 4k meg eljött meg hurrá 4k most megfogtuk megy minden 47 fps helyett most 63 fpsel de jó hurrá stb persze akinek pl komoly monitorja van vagy függ a játéka a sok fpstől ruházzon be ilyen szintű kártyára de itt is csak 1-2% ezen userek létszáma az átlagfelhasználókhoz képest. Szóval még felesleges a váltás aki meg még full hd-ba nyom egy 970-el vagy 980-al az a felesleges 100k-ját ne egy 1070 be vagy egy 1080ba költse hanem inkább vegyel először egy 4k monitort vagy tvt amit a 970-el, 980-al simán élvezhet és jobb helyen lesz a pénze. Ez az én véleményem, mert én ezt csináltam és érzem hogy megérte.

    [ Szerkesztve ]

    Öreg vagyok már bohócnak!

Új hozzászólás Aktív témák