Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Adamyno

    tag

    válasz Teasüti #61 üzenetére

    Van felbontása a touch paneleknek is, de általában kisebb szokott lenni a kijelző felbontásánál.

    A bitsűrűség hasonló, de más téma. A NoteSlate-nek ha jól láttam, valahol meg is volt adva ez az értéke.

    Valószínűleg nem lesz baj a reakcióidővel, mert már most is vannak egész jó ilyen gépek. A Sonynak is van valami érintős cucca, szerintem a kézírásos rész már abban is elég elviselhető, csak az mindent érez szerintem.

    Kontrasztja meg már most nagyobb bizonyos e-ink alapú eszközöknek mint mondjuk egy napilapnak :D

    Ha ezt még nyárig finomítják, vagy addig össze szedik hozzá fasza cuccokat, akkor szerintem nem lesz gond vele. De ha másért nem, már csak az olvasó részért is megveszem, mert még így is a lagolcsóbb e-book reader lenne ha minden igaz, ráadásul valódi méret, a fehér szerintem tényleg jól nézne ki mondjuk egy gyengeáramú laborban, ahova járok :D

    Meg olyan jó lenne, ha csak azt tenném a táskába és mellette megmaradna a sok hely. Na meg az energiaéhsége sem mindegy :))

    Majd egy wifiset szeretnék, ha már állítólag egy árban lesz a kettő, és bízom abban, hogy mivel open source, valaki fejleszt hozzá legalább egy sima html böngészőt vagy képnézegetőt :)

    Egyébként még a pdf-ben levő képekre lennék kíváncsi, hogy jeleníti meg, mert a mostani e-papír alapú eszközök tudnak 16 árnyalatot, ami bőven elégnek tűnik, viszont az 1 bit, amit a honlapon írnak, nem erről árulkodik.... mert íráshoz még oké, a tollam is csak egy színnel fog, vonalvastagságot lehet állítani, de a többi alkalmazás remélem, hogy nem 1 bites lesz :DD

    - Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

Új hozzászólás Aktív témák