Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elims

    veterán

    válasz Kampó #34539 üzenetére

    :-))
    Én vmikor a k700-nál,majd a n95-nél,utána a n8-nál voltam így."Sokáig" megmaradtak nálam.Közben jöttek mentek a telefonok,sok volt.
    Ma az iphone-nal vagyok így,persze mellette megvan a n95 és n8 (meg még egy-kettő).Ezeket soha nem adnám el.
    Szerintem te is megmaradsz itt. :-)
    Tényleg komoly darab!
    A tweaks-et telepítsd.

    Freeman: "Probaltad gondolom kivenni a SIMet meg vissza,..." Ez sem rossz ötlet!
    Próbáltad már?

    Lasali: "Az hogy magától üzemmódot változtat az valami szoftveres bug lehet,..."
    Nem bug,ha kettős módra van állítva így ugrándozik.Attól függ,hogy milyen helyen vagy.Ha talál 3g-t akkor azt használja -és természetesen érezhetően gyorsabb az internet+tudsz videóhíbást indítani-,ha olyan helyre mész ahol nincs 3g lefedettség akkor sima gsm-re ugrik.
    Ez normális.
    Én csak gam módban használtam szinte mindig.Amikor le akartam tölteni vmi nagyobb dolgot és mobilneten keresztül akkor egy widget segítségével bekapcsoltam a 3g-t és pikk-pakk leszedte a dolgot majd 3g ki.
    Észrevehetően tobább bírja az akksi sima gsm módban,de ezt biztos tudod. :-)
    Nekem még nem volt semmi ilyesmi problémám.
    De holnap berakom az egyik kártyám és tesztelgetem pár napig.Kíváncsi leszek..

Új hozzászólás Aktív témák