Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Dilikutya #45 üzenetére

    Ja, lehet másból indulunk ki. Nekem 2007 óta van 1080p-s monitorom. De már akkor sem volt akkora újdonság.
    Egy PC-t másra is fel lehet használni mint játék. Tehát nem csak kizárólag játékra érdemes erősebb gépet venni.
    Egyébként ez az APU megoldás azoknak jó, akiknél számít a fogyasztás is. Nekem is azért van APU-m. IDLE 35W-ot fogyaszt. Viszont kezdek újra rákapni a játékokra, ezért tervezek mellé egy 7870-et vagy R9-270-et venni amit még épp kihajt az cpu húzva. És máris megkapom az IGP erejének 3-4x-esét vagy többet. Mindeközben az IDLE fogyasztásom alig 10-15W-tal növekszik meg. A régi játékokra jó volt az IGP. Szó se róla, mindamellett hogy keveset fogyasztott idle (mivel keveset játszok, nekem az IDLE fogyasztás fontosabb, mint a full load). De ha már mai játékokat is akarok játszani és nem low-on (ahogy az a cikkben is szerepelt) akkor oda már bizony kevés.

    Szóval jó dolog az az APU de kell nyújtani olyat amit más nemigazán. Nálam ez volt a fogyasztás melletti jó grafikus teljesítmény. Simán kiváltotta a C2D és 9800GTX kombót ami idle 130W-ot fogyasztott...
    De ha direkt játékra kellene gép, biztos, hogy nem APU-t választanék. Olcsó nem olcsó... akkor se. Most is, hogy időközben rámjött ez a játszhatnék, szívok vele, hogy mi az amit az 5800k még kihajt meg mit nem (dVGA).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák