Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
antikomcsi
veterán
Szerinted az jobban kihajtja azt a vga-t, mint az 5200+ procid?
Az én magánvéleményem szerint csak pénz kidobás. Azt az 5200+ -ot is lehet húzni, nem csak az intelt.
Most raktam össze egy ilyen gépet, irodába, de azért kipróbáltam a 10% tuningot amit a fenomenális asus lap nyújt autómata üzemmódban!
Lazán ment 13x220-on ráadásúl a két 1gigás samut sem kellett visszaosztani.Persze, van aki megteheti, de én nem ugrálhatok gyerek, és feleség mellett!

-
rollins
őstag
Mondjuk én is akartam valamivel gyorsabb cpu-t. Úgy volt hogy 5600+ X2 lesz, de ahogy számolgattam az +14k, akkor inkább +20k és Intel E4300 és P35. Közrejátszott az is hogy az előző am2-es Giga. lapomhoz nem lett am2+ bios. Ezen bosszankodtam is, aztán mérgemben Intel lett belőle. Pedig nem lett volna olyan rossz dolog később egy jobb Phenom. Fura helyzet lesz itt ha igaz a Nehalemmel. Intel az Amd úttörő (saját ill más cégék közös) fejlesztéseihez hasonló fegyverrel vág ismét keményen majd "vissza". Ezt csak innen onnan elcsippentett infomorzsák alapján gondolom. Valahogy nem akarom elhinni, hogy az Amd esetleges tisztába rakása után, ne tudna majd lépést tartani.
-
Bundás22
őstag
egyetértek
én is dettó így érzek
[link]
10 másodperc alatt végez
az én procim 35 sec alatt
, pedig 5000+(2,64 ghz) teljesítményű
tiszta dinoszaurusz az x2-es emellett, matuzsálem gépem van
mindegy így is gyors , de szvsz ha már váltok akkor már egy "sokkal" gyorsabbra(wolfdale), nem pedig egy "némileg" gyorsabbra (phenom) váltok, hiába négymagos
Új hozzászólás Aktív témák
- Boyoye digitális beltéri HD tv antenna / 12 hó jótállás
- Apple iPhone 13 Mini 128GB,Újszerű,Adatkabel,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 15 Pro Max 256 GB White Titanium 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- 13-14" Új és használt laptopok , üzletitől a gamerig , kedvező áron. Garanciával !
- Mi AIoT Router AX3600 WiFi 6 router
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi

Lazán ment 13x220-on ráadásúl a két 1gigás samut sem kellett visszaosztani.


