- Ilyen egy komoly célszerszám
- Nosztalgikus húrokat pendít meg a Qwertykeys legújabb, szürreális ajánlata
- Az AMD X870 platform meghódítására tör a Sapphire alaplapos divíziója
- Ha a koreaiakon múlik, még évekig ingünk-gatyánk rámehet a memóriákra
- Ilyen blokkot sem láttunk még készre szerelt vízhűtésnél
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- Gaming notebook topik
- SONY LCD és LED TV-k
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Ilyen blokkot sem láttunk még készre szerelt vízhűtésnél
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Androidos tablet topic
- Lenovo Thinkbook, Yoga széria
- Az Intel korábbi vezére szerint a kvantumforradalom gyorsan elsöpri a GPU-kat
Új hozzászólás Aktív témák
-
Everman
addikt
" Ek meg ami nem hardverhez köthető azt mind belepakolják majd a WP7.8ba és még legalább 1-1,5 évig fog tartani a support ősztől számítva!"
Milyen support??? A WP7.8 az utolsó frissítés a WP7-es készülékekhez, ennyi, nem lesz több, max hibajavítás.
A WP8-as készülékek karácsonyra már dömping szerűen ott lesznek a piacon (a HTC mennyit is jelentett már most be?). Azt meg már most borítékolom neked, hogy a nagyobb fejlesztők már most gőzerővel dolgoznak a WP8-as alkalmazásaikon, hogy az új készülékeket legyen mivel promózni és lehessen picit aratni velük.A WP7 userek szépen elvégezték a MS-nek a béta tesztelést, a rendszer nagyjából kiforrta magát, innentől el lehet őket felejteni.
Mint írtam nem az a gond, hogy a régi hardvereket nem támogatják, hisz ez a fejlődés rendje. A Gond az, hogy a legújabb pár hete, hónapja bemutatott készülékek is elavulttá váltak általa, mert a gyártókat nem készítették fel erre és azok az új modelljeiket nem a WP8 követelményeinek megfelelően készítették el.
Lehet, hogy te nem érzed magad átverve, de pl. a Nokia ebbe a kis csínybe lehet végleg belerokkan.
De semmi gond, legalább az MS olcsó pénzen tudja majd felvásárolni...."Azt ne felejtsd el, hogy van rajta minidisplay port, amivel ha kell rákötsz majd egy monitort, most is ezt csinálom a 4 éves notebookommal, akkor meg hol a probléma?"
Értem. Veszel egy tabletet, amire jó eséllyel talán 1 év múlva már lesz értékelhető szoftverválaszték, ha meg dolgozni akarsz, akkor kötsz rá monitort, billentyűzetet, egeret és külső vinyót, mert ugyebár az általad felsorolt szoftvercsomagok a munkaállományokkal együtt nem igazán fér el 128 GB-os SSD-n, de még 256-oson is elég szűkösen, az AutoCAD sem igazán használható mini touchpaddel és minibillentyűzettel.
Ne haragudj, ha ezt személy szerint picit humorosnak gondolom.
Új hozzászólás Aktív témák
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Karácsonyi telefonajánló 2025
- Okos Otthon / Smart Home
- Eredeti játékok OFF topik
- Dying Light Beast
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- Gaming notebook topik
- SONY LCD és LED TV-k
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Linux kezdőknek
- További aktív témák...
- OnePlus 13 Gyors teljesítmény és modern dizájn Midnight Ocean 16/512 GB
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A20e/Samsung Galaxy A40/Samsung Galaxy A04s/Samsung Galaxy A03s
- Wacom Bamboo One CTF-430 rajztábla
- Telefon felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450 R5 5600X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3080 10GB Zalman Z1 Plus Cooler Master 750W
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



