Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Francia91

    veterán

    válasz ExpertEndre #164 üzenetére

    Valakinek bejon a ThinkPad design, valakinek nem. Nekem igenis tetszenek a ThinkPad-ok egeszen a T20-tol a T420/520-ig bezarolag, na meg a W szeria W520-ig. Most miert is ronda? Nem csili-vili, ujjlenyomatgyujto muanyag recsego boritasa van? Igy jo, ahogy van (volt...). Nekem T500-asom van, ezelott pedig wide T60p-m volt, na meg rengeteg T40/42/61 megfordult nalam, teljesen rendben van az anyaghasznalatuk es minoseguk. Ott cseszte el a Lenovo, hogy sullyed lefele a konzumer szintre, mert a divatot marhara fontos kovetni :U...
    Miert nem lehet egy T60, T400/500 vazzal, ahhoz hasonlo kulsovel kesziteni ujabb hardvert.... Nem volna tul bonyolult szerintem. De hat a divat fontosabb, mint a hasznalhatosag....
    Akarcsak a 16:10-es kepernyok esete. Sokkal hatekonyabbak munkara, mint a formedveny 16:9-es kepernyok. Tudom, mert sokat Excelezek es CAD-ezek a T500-asomon, melohelyen meg szar volt a 16:10-es kepernyo utan 16:9-esen rajzolni, sokkal kevesebb fer el rajta.

    [ Szerkesztve ]

    "Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Új hozzászólás Aktív témák