Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Szabi® #124 üzenetére

    Az a szomorú, hogy - bár nem ismerem annyira az illetőt - de valószínű jobban megengedhetné magának még nálam is(én diákmunkás pénzből vásárlom ezeket még mindig). De nem, inkább spórol rajta, hogy fussa neki minél jobb hardverre...ja, hát úgy nekem is futná...:((

    Amúgy most kwzatz kollégával értek egyet, mert akik nem fizették ki a Pro felárát(mint én is) vagy még mindig fat PS4-en vannak, azoknak marad a 1080p 30 FPS. És egy GTX 1060 vagy RX 580 még mindig jóval olcsóbb egy Pronál. Eleve azokat a kártyákat 1080p felbontásra szánták. A teraflop szerintem meg PC-n nem sokat mond el a játékbeli teljesítményről, mert nagyon sok minden függ az optimalizációtól és a driverektől is, szóval ilyen téren nem tudom mennyire érdemes összehasonlítani.

    Egyébként okos ez a checkerboard renderelési technika, azt kívánnám bár PC-n is akár driver szinten jelen lenne, de tudjuk miért nincs(mert akkor nem fogynának úgy a csúcs kártyák).

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák