Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SMartin-HU

    tag

    válasz dtracer #32 üzenetére

    Erre gyanakodott mindenki és cseréltem. Az ismeretségi körnek köszönhetően, a táp cserét is meg tudtam oldani olcsón. A második alkalom után, mivel mindenki a feszültségre gondolt, akkor is... azt mondták, hogy csere újra (sikerült is elintézni ráfizetés nélkül). A harmadik eset után, már inkább más vizekre evezek.

    (Egyébként nem egyszerre ment tönkre a radeonnal, így az épületben lévő hálózatot is bemérték a kollégák :( hátha találnak valamit, mert már nem volt ötlet...)

    Együttesen, így 5 alkalommal okozott kellemetlenséget a márka, ami nem igaz....... mert parádés, hogy 3db AMD/Radeon, CPU/GPU párral megáldott laptop is itt van a szekrényen, mert meghaltak.

    Acer. Egyszerre lettek véve céges gépnek és 2-3 hónap különbséggel kimúltak. A 3db laptop összesen 9 alkalommal jártak a Csehországi, Brno-ban... ugyanis ott tudták szervizelni őket, még amikor volt garancia.

    A céges kiszolgálóban Intel Xeon pörög 4 éve, 0-24. Én voltam a b@rom, hogy eddig húztam az ügyet. Csak ragaszkodtam hozzá.

    Már régen megtanultam, hogy a lehetetlen szót csak a legnagyobb körültekintéssel szabad használni. „Wernher Von Braun”

Új hozzászólás Aktív témák