Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mitics

    tag

    válasz TrueWhitee #15534 üzenetére

    Szerintem nincs szükségem saját tapasztalatra a Jb-vel kapcsolatban, hiszen azért (is) van ez a fórum itt és mi is ezért (is) vagyunk itt, hogy mindenki leírja a tapasztalatait. Pont ezért nem frissítek JB-re. Ha csak a saját tapasztalatainkat írhatnánk le, akkor nincs szükség erre a fórumra.
    Milyen "érdekes", hogy a hsz-od óta is szépen sorba jöttek a JB-s gigszerek. Te a magad nevében beszélsz én meg általánosságban és erre értettem, hogy aki követi a fórumot, az pontosan tudja, hogy melyik a sokkal megbízhatóbb. mert itt az arányokról van szó. Attól hogy neked jól működik, rengeteg usernek szarakodik össze-vissza. míg az ICS "idejében" alig fordultak elő problémák, azok is inkább apróságok voltak. Szerintem ez teljesen egyértelmű. Ez a kettőnk véleménye között a különbség. Te azért "isteníted" a JB-t mert neked szuperál, miközben tele van a fórum a jól működő JB mellett a fostalicskákkal is. Én pedig azért istenítem az ICS-t, mert az szinte mindenkinek faszán, stabilan ment és nem azért, mert nekem hibátlanul megy. Neked is igazad van, de én nem javasolok valakinek JB-t azért mert nekem esetleg nincs vele bajom, miközben azok, akik feltették, a fele szopik vele, vagy legalább is rendre jönnek elő a problémák.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák