Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz Timer #23 üzenetére

    Szerintem az első bekezdés erős túlzás, én is fel tudnám sorolni az összes lehetséges hibát (üzemeltetek pár Unifi rendszert, nem csak itthon van) ami egy ilyen setup kapcsán eszembe jut, de azért a való életben erősen mást tapasztaltam, hiszen ezek nem, vagy nem is így jönnek szembe, pláne nem ilyen mértékben. Pl. java verizót is lehet már pár klikkeléssel váltani régebbire nagyon régóta. A config mentésre meg csak rá kell nyomni amikor minden elkészült. Az új Controller + régi firmware combo pedig soha nem okozott gondot, sok éves gen1 UAP-okat is adoptáltam már aznap releaselt Controller alá.

    A guest hálót meg nem is értem, én guest portálra gondoltam, ami elég overkill otthonra.

    A kliensek kapcsán nekem semmi gondom, pedig az 1000Ft-os kínai relétől kezdve a robotfűnyíróig van minden (még a kertbe is kilóg annyira az AC-PRO, hogy a robot tudjon kommunikálni). Nyilván szerencse kérdése is, ami távol van az AP-től és szarabb az antennája/rádiója, az pár kbyte-ot forgalmaz napi szinten, vagy annyit sem. De az is egy hatalmas előny a Unifi-nál, hogy ha nem lennék szerencsés helyzetben, akkor elég komoly paletta állna a rendelkezésemre a bővítésére, a 10kHUF alatti használt UAP-októl a csúcs újakig, annak függvényében hogy mire kell, és mennyit szánok rá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák