Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Enszuke #25 üzenetére

    Volt 73pvm-s2h lapom is, amit tudni kell róla..ramoknak nem lehet +feszt adni, alapból 1.8-at ad a lap, sajna ez nem minden ramnak elég, ma kaptam egy pü-t ilyen jellegű problémával...igaz HTPC-ről beszélünk, de ram tuningot itt el lehet felejteni. Procit lehet alul/felül feszelni, lehet procit benne kissé megküldeni, ilyen téren elmegy. 720p-s filmet celeron 420-al gond nélkül vitte, 1080p-t nem..ha jól emlékszem valaki írta hogy 2.7-re rángatott E1200-vel már az is ment. A HDMI-je nem az igazi, mint a legtöbb nv chipes lapnak. Singlechipes, és nagyon keveset ehet az biztos, ennél hűvösebb chippel még nem volt dolgom..pedig NB+SB 1-ben van. Ja és nincs dualchannel, bár core2 esetén nem nagy érvágás..alulfeszelt E5200 és ez a lap is jó páros. Én egy 66gt-vel próbáltam, azzal oké volt, akinek eladtam 78gtx-el szerette volna használni, nem jött össze, modernebb vga-val nem hallottam hogy gondja lenne. Gyorsabban bootolt mint bármelyik intel chipes lapom:) Sata ODD-t nem minden slotban szerette..kb ennyit tudok róla.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák