Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz putti #28 üzenetére

    Hát, erre Neked kell válaszolnod, én nem ismerem a körülményeidet!;) Minden a pénz fügvénye!:DDD Illetve, miről váltanál. Ha egy régi cuccról, mondjuk ahogyan janee_ írta, sempron 3000+ -ról e6400, igenis nagy előrelépés. Anno, én PII 400-ról Duron 1600-ra ugrottam, ott is relative nagy volt a külömbség. Majd M(obil)Barton 2600+ következett, és bizony, nem lett akkora lépés az előzőhöz képest!:DDD
    Külömben, a DDR2 sem drága már. Legalábbis, az alapszinten tutira nem, a maximum közelébe pedig szintén nem sokkal drágább, mint egy fullos DDR1, aminek sajna vége, mert 2x512 már kevés, még ha megy 600-700 fölött is, 2x1 giga pedig nem nagyon van, amely menne 600-t, vagy neadjisten, e-felett (1T, CL3.3.3.8 körül, léghűtéssel). Ezek ára is relative, de nem kispályás!;)
    Tehát, ha váltanod kell, 939-ről nem nagyon-, de erre meg már nem érdemes!:DDD Ha az előző ''rendszeredben'' jó DDR1-s ramjaid vannak, akkor esettleg, de akkor is csak valami olcsó 939-s lapra, és procira, mert már erre pénzt áldozni, hosszutávon teljessen pénzkidobás! :B
    Bár, szvsz, a DDR2 is kifulladni látszik, mert már minden Hz emelést újjongva hírdettnek, hogy most az enyim gyorsabb!:DDD

    [Szerkesztve]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák