- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- TCL LCD és LED TV-k
- Milyen egeret válasszak?
- Forrasztásról mindent az alapoktól!
- ASUS notebook topic
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Azonnali fotós kérdések órája
- LG LCD és LED TV-k
- Először égett le egy újságnál a GeForce RTX 5090
Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
ömm... lehet, hogy velem van a gond, de én nem igazán tudok felfogni, miért aggódtok ennyire a kontakthiba miatt. ha valaki annyira gyakran húzogatja ki és be a vinyókat a gépéből, akkor az előbb-utóbb (de inkább előbb, mert minden ember alapvetően lusta
) mobil racket fog venni, és nem a tápból rángatja le a molex csatikat. meg lehet úgy is csinálni ezt a cuccot, hogy ne legyen kontaktos, pl. egy vékony aranyréteg megoldja a problémát, és olyan 2-3kval kerülne többe tőle a cucc kemény magyar valutában. szal ez a moduláris cucc nem rossz dolog, a lehúzott/nem használt molexek pl. kifejezetten alkalmasak arra, hogy anyám/barátnőm kidobja őket egy nagytakarítás alkalmával, vagy hogy a billegő könyvespolc sarkát kitámasszam velük.
-
Pompi
nagyúr
Erről van sző! Mire megyek azzal, hogy külön tudom bedugni azt a kábelt, amin 3 molex fityeg? De nekem csak 1-kell, a többi megint csak zavar! Lótúró ez nem spanyol viasz!
Nem tudom a TT-nél hogy van, de ha jól emléxem amikor az Antecet mutatták be akkor néztem utánna, és ahhoz van olyan kábelszett amiben van 1,2 vagy 3 molex csatlakozós kábel. és olyan kábelt legózol a tápra amilyen kell. -
LukE
veterán
van 1 olyan tippem, hogy nem nagyon erdekli egyes gyartokat a hatasfok. Odadobnak 1 weblapnak 1 tapot, akkor a legtobb ir rola valamit, de hatasfok mereshez es hasonlohoz azert kellene nemi felszereles. Ha esetleg kiderul, hogy az az 500W nem egeszen 500, de elvisz 1 preszkotot, akkor a bemutatok nagy resze annyit tud leirni, hgy szepjocsilivili...
-
shtml
őstag
Többszörösére növelt esély a kontakthibákra. Egy fél kW-os tápot minden normális ember megfelelő méretű házban fog használni, amelyben eleve van hely a fölösleges kábeleknek.
Más: Persze jól hangzik, ha valaki fél kW-os táppal villoghat (plusz az obligát kék LED-ekkel), de ha jól veszem észre, a félreérthetetlen tendencia a gépek fogyasztásának csökkentése, erre már az Intel is rájött. Akkor meg csak a villanyszámlát növeli a túl nagy táp, hiszen kisebb terhelésnél rosszabb lesz a hatásfok. -
LukE
veterán
hm, pistike biztos orul majd a vilagitos fel kW-os szedszedheto tapjanak, de ha hasznalom a csatlakozok nagy reszet, es nem jelent kulonosebb agytornat a folos drotok elrejtese, akkor azert jo el lehet lenni nelkule.
-
_Volkovy_
nagyúr
Remélem ezek a ''moduláris'' tápok nem a kontakthibákról lesznek híresek..
-
-
Apophis
őstag
Nagyon király kis táp ez, nem kell nekem Enermax.
A moduláris szerkezet meg hab a tortán.(Hogy a +ventiről és panelről ne is beszéljek).
Kérdés:$$$ ? -
Integra
titán
okos dolog ez a kábelcsatlakoztatás, most már az enermax is összeszedhetné magát
-
erdoke
titán
''Az aktív PFC-s, 500 watt teljesítményű áramellátó két +12 voltos sínnel rendelkezik, így 18 ampernál nagyobb áramigényt is ki tud elégíteni.''
18 A-nél nagyobb áramigényt egyetlen +12 V-os ággal is ki lehet elégíteni, csak nem szabványos. -
TeeJay
félisten
Ja és az ára ne mnekünk lesz kitalálva valószínű
-
ott a pont! én pl dirket küzdök ellene, hogy valami is világítson a házban!
nekem a 680-as ttake viszont szimpatikus...
Bővebben: link
[Szerkesztve] -
Bah... nekem olyan moduláris táp kellene, amelyikben a drótokat darabonként lehet ki-be dugdosni. Azt már tudnám mire használni - ez így snafu.
-
bendi
tag
Már megint az a kék led...
Mér nincs ezeknek a gyártóknak lednélküli?! -
jakobkacsa
senior tag
meg a vegen elterjed ez a modularis dolog
orulnek is egy ilyen tapnak, de biztos borsos ara van, foleg hogy Tt
a fogyasztasmero pedig pofas, foleg, ha rendesen mukodik (nem mint az alaplapi erzekelok jo resze)
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L13 G1 - i5-10GEN I 16GB I 512SSD I 13,3" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- iPhone 15 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3069, 93% Akkumulátor
- Gamer Notebook! Lenovo Ideapad Gaming3! I7 10750H / GTX 1650Ti / 8GB DDR4 / 256GB SSD
- Motorola E40 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Logitech G920 Driving Force Racing Wheel + Shifter garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest