Hirdetés
- Lassacskán fenyőfát állítanak a hardverek
- Tudjuk, de nem tesszük: a magyarok többsége nem törődik adatai védelmével
- Mesébe illő csodakábelt tervezett a GeForce-ok leégése ellen a Segotep?
- Irodát kért, de gyárat kapott Elon Musk a Samsungtól
- Nyílt forráskódú lett a legegyszerűbben használható AI tartalomgeneráló
Új hozzászólás Aktív témák
-
dark100
aktív tag
Asszem megint elbeszeltunk egymas mellett FTeR-el
Ot nem izgatja, hogy az ooxml ISO szabvany lesz-e, de ugyerzi, hogy mi pusztan azert fujolunk, mert az M$ csinalja. Ha mondjuk az IBM csinalna, akkor mar nagyon szeretnenk es tamogatnanak az ugyet. Sajnos hiaba probalnank meggyozni az ellenkezojerol.
Az viszont valoban igaz, az M$ a tortenelme soran mindig kulon utakon jart, es bejott neki a dolog. Millio sajat formatuma van, sajat programozasi nyelvei, stb stb. Ezert dontott ugy, hogy nem segit egy ipari konszenzus kialakitasaban (Az ODF pl szamos ipari szereplo egyuttmukodesenek gyumolcse), hanem majd keresztulviszi a sajat elkepzeleset. Azonban a vilag fejlodott, ontudatosabb lett. A szamitogep mar nem valami luxuscsoda, amit az emberek 10%-a tud hasznalni, hanem hetkoznapi munkaeszkoz. Amig az elozo korszak volt, addig nem jelentett semmi problemat a kulon utakon jaras. De ezeknek az idoknek vege. Pl amig nehany lassan docogo auto maszkalt a szekercsapasokon, addig senkit nem zavartak az egyedi megoldasok. Kesobb, mikor mar minden masodik embernek sajat gepkocsija lett, akkor szepen bevezettek szabalyokat, amikhez minden autogyarnak es tulajdonosnak alkalmazkodni kell, akkor is ha nem tetszik. Az M$ sajnos lemaradt a fejlodesben. Azt hiszi a szabalyozasi rendszer meg mindig az 1990-es evek szinvonalan van. Sajnos eleg kellemetlen, hogy pont az egyik legnagyobb szoftverceg szenved ettol, es agoniajat az egesz vilag nyogi.
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple iPhone 15 Pro 128 GB 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- Apple iPhone 14 Pro / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku : 87%
- Telefon felvásárlás!! Apple Watch Series 6/Apple Watch Series 7/Apple Watch Series 8
- Telefon felvásárlás! Samsung Galaxy A15, Samsung Galaxy A25, Samsung Galaxy A35, Samsung Galaxy A55
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte Z170X-Ultra Gaming Z170 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Ot nem izgatja, hogy az ooxml ISO szabvany lesz-e, de ugyerzi, hogy mi pusztan azert fujolunk, mert az M$ csinalja. Ha mondjuk az IBM csinalna, akkor mar nagyon szeretnenk es tamogatnanak az ugyet. Sajnos hiaba probalnank meggyozni az ellenkezojerol.

