Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L3zl13

    nagyúr

    válasz hétalvó #30 üzenetére

    A logikáddal ott a baj, hogy egy gép sosem lesz túl erős.
    Ha lineáris fejlődésben gondolkodsz HW téren akkor garantáltan a szoftverek is így fognak fejlődni, mert senki nem ír szoftvert ami nem tud futni HW hiányában.

    Pár évvel ezelőtt esély nem lett volna a maihoz hasonló 3D-re, ha lineáris fejlődésben gondolkodunk, és mindent a CPU számolgatna, a VGA meg csak a megjelenítést végezné, akkor leshetnéd milyen játékok vannak, hiába növekedett azóta a procik teljesítménye. De bejött a GPU ami célhardver, és egy adott technikai/gyártástechnológiai szinvonalon sokkal hatékonyabban végzi a dolgát, mint az univerzális célú CPU.

    Ezzel a cuccal esetleg lehetségessé válik olyan alkalmazások fejesztése, amellyel a jelenlegi fejlesztők meg sem próbálkoznának, mert esélytelen lenne.

Új hozzászólás Aktív témák