Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MegalodonS

    őstag

    En eloszor a PH-nak szeretnek koszonetet mondani!

    En itt tanultam meg sok mindent de elotte sokba is kerult a tanulopenz!Angliaban elek es az elso 5 honapban nem volt gepem,hat jottek az elvonasi tunetek rendesen,de hajtottam hogy vegyek egy jo PCt.Vasaroltam az ujsagokat mivel nem volt netem igy valahonnan infokat kellett szereznem mit is vegyek(3eve tortent)a belsejebe,Akkor erosen intel parti voltam es 2 lehetoseg volt AMD 4000+ vs P4 640 HT hat a video kari mindeggyikben X850XT PE volt.Mindketto egy kesz konfig volt.Az AMDs konfignak nem volt jo a monitorja.Elmentem a masik ceghez ahol meg is vettem a konfigot, ott ajanlottak egy jobb tft is hozza es ott is volt ue.az AMD is.Megvettem az Intelt elamulva a HT szolgaltatas milyen jo is majd az.Sajnos az infok hianya vezetett ahoz hogy nem vettem meg a 4000+t pedig az durva lett volna.Utana rogton net es a baratom ajanlotta ezt az oldalt.Itt aztan ertek a pofonok jo es rossz velemenyek.Na akkor eszmeltem ra hogy kellett volna 1 nagyon olcso konfigot venni es szepen lassan felfejlodni.A tovabbiakban mar nagyon ugyeltem arra mit is vegyek es a PH mindig ott van es lehet donteni vagy priviben megkerdezni a dolgokat.Itt tanultam meg hogyan csereljek procit koszonet a :R PH :R es merre fejlesszem a gepet.Sajnos nem mindenkit erdekel a PC !Nagyon sok felrevezeto info van az ujsagokban sajat boromon tapasztaltam meg.Ma mar tudom mit vegyek es tudom hogy hol vegyem meg itt kint a legolcsobban.Ha anno lett volna netem sporoltam volna sok penzt.Nem vesztesegnek konyvelem el hanem tanulopenznek.

    Meg egyszer koszonet a :R PH :R oldalnak es persze annak a sok sok hozza szolasnak amiket az emberek be irnak es probalnak segiteni meg akkor is ha latjak hogy TE 1 UFO vagy :) ! En mindenkinek ezt az oldalt ajanlom mert itt minden meg van!

    Elnezest a hosszu tortenetert, de gondolom lehet hogy tanulsagos lessz valakinek es sporolhat azon amit en feleslegesen elkoltottem. :)

Új hozzászólás Aktív témák