Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balcsix

    senior tag

    válasz Wiz Khalifa #15197 üzenetére

    Sajnos Mo.-n ilyen befásult gondolkodású az emberek nagy része. Csak a VW konszenres autókat istenítik, ha meg mutogatni akarják, hogy milyen nagy (nem) a p*niszük, akkor meg nagyrészt bömössel feszítenek. Nem is tudják, hogy egy Cadillac vagy akár egy Lincoln mennyivel nagyobb luxust tudnak nyújtani mint egy lelakott-széthajtott e36 vagy 46.
    Ezzel nem azt akarom mondani, hogy rosszak lennének az európai verdák, csak leginkább az idegesít, hogy a Magyarok tényleg csak unalmas autókban tudnak gondolkodni.

    A sok "álomautós stock Passatos" FB posztot sem értem. Nekem a mai napig az álomautó legyen akár egy ritka veterán akármi, egy 2000-res évekbeli Japán "csoda" (Skyline R34-ig, Supra Mk4, Impreza STi, Lancer EVO...), vagy egy Amerikai izomautó, de semmiképp egy Passat vagy Golf. Lehet én gondolkozom furán, de nekem ezek túl unalmas autók élményautónak. Persze hétköznapi használatra tökéletesek azoknak akiket nem érdekel a vezetés élménye, csak az a céljuk hogy eljussanak A-ból B-be...

    Nekem ez a véleményem. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák