Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    félisten

    válasz davenport #7512 üzenetére

    ez a létszámstop a világ egyik legnagyobb baromsága.
    annyi, de annyi fasságra megy folyik ömlik a pénz ebben az országban, de hogy az azt összetartó humán infrastruktúrára is öntsünk egy kicsit, az már nem...

    a múlt héten visszatérő vendége voltam a Csongrád-Csanád* megyei megyeházának, mert új forgalmi kellett a céges flottának (kb 40 autó) és a KPM-nél szívrohamot kapott az ügyintéző, amikor ezt megemlítettem, és rögtön javasolta, hogy "ide ne jöjjön, menjen a központi kormányhivatalba!", szóval felhívtam őket, überkészségesek voltak, sorszám nélkül vihettem rögtön az ügyintézőnek a cuccot egy hátsó irodába, ahol hat embernek volt munkaállomás (és elvégzendő feladat), de csak ketten voltak, és jól láthatóan a maradék négy nem szabin volt, hanem nem létezett...
    szóval így tudtam eddig 25 autónak cserélni a forgalmiját egy hét alatt, több részletben. mert létszámstop.

    * ez is bazmeg. nem volt ennél fontosabb probléma a megyében

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • pn4hvq

    senior tag

    válasz davenport #7512 üzenetére

    "Részemről munkahelyváltáskor írásos ajánlatot kérek, cégek esetén nézek cégkivonatot, és egyéb adatokat, olvasok róluk híreket."
    A gyakorlatban ezt egyszerűen megoldják úgy, hogy odaadják azt az írásos ajánlatot, amit kérsz (a régi helyen lezársz mindent), majd mivel próbaidőn kezdesz, az első vagy X. napon el is tudnak küldeni. Ezt nem tudod kivédeni, eshetsz a két szék közé :(.

Új hozzászólás Aktív témák