Hirdetés

Aktív témák

  • vazzz

    őstag

    válasz ithomas #5875 üzenetére

    Hol is kezdjem...:)
    Mini testtel kértem, 3db 700mah 16340-es akkuval, Trustfire töltővel.
    Volt már kétszer is króm Lava-m, szerettem is, de nem jó széria volt, így nem bíztam már benne, ezért vettem az Evot.
    Ami jobban tetszik az Evo-ban:
    Kicsi. Kopaszon már szinte túl kicsi is, de a patronvédő hüvellyel együtt pont méret.
    Nincs ego menet, így a Helixek még jobban szelelnek.
    Ügyes dolog az egygombos menü.
    Szép. :)
    Ami nem annyira tetszik:
    Izzításkor világít a kijelző (minek :F )
    A gomb körüli ledet ki lehet kapcsolni, de tökmindegy, mert a kijelző fénye bevilágít így is a gombhoz.
    A gombnyomástól számítva késik az izzítás a Lava-hoz és egyéb akkukhoz képest, de ez hamar megszokható.
    Azt tapasztaltam, hogy a mindenféle védelem miatt hiába emelem a feszt egy bizonyos határon túl, nem történik változás. Ez lehet negatívum is, ugyanakkor előny is lehet, mert így legalább nem égeti meg az üvegszálat.
    A 16340-es akkuk elég gyengék, nálam óvatos használattal eddig mind a 3db lemerült estére. Mondjuk javult valamelyest a helyzet az első naphoz képest, akkor már délután 4-re lemerült mind. Ma már jobban állok, most raktam bele a harmadikat. Olvastam valahol, hogy a 2.-3. felés utátöltn érik el az akksik a maximális kapacitásukat, ezért lehet ez így.
    Összegezve szerethető, (IMR (AW) 16340 akkuval jobb lenne, de az kishazánkban egyelőre nem igazán kapható), szép, okos készülék.
    Szerintem megéri az árát. :K

Aktív témák