Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz Prof #92 üzenetére

    Az lehetséges átlag usert nem izgatja, de mi van azokkal akik utána járnak mint jó magam hogy mit is vesznek tulajdonkép.?

    Én most váltottam Zen 1600-ra, 30E-ért 3 év garral. A Régi I5-3470-et cseréltem mert már volt hogy néha elfogyott az ereje, de azzal is teljesen elégedett voltam ahhoz képest milyen régi és 4 magos simán hozzá a szintet amit kell neki.

    Sajnos ilyen áron intelnél csak 4 mag fért volna bele a keretbe, igy nem is kellet sokan gondolkozni mire cseréljek. Több mint 10 év intel után most lett elsőnek AMD konfigom. Szerintem teljesen jó ezért az árért, a gyári hütőnek hát van egy kis hangja de semmi gond nincs a géppel.

    Persze egyből haverom is azzal érvelt ott a 8700K, igen de 3-4X felárat nem ér meg nekem az a 30% teljesitmény. Jelenleg 100E alatt nincs 6 magvas 12 szálas I7, ekkora felárat számomra nem ér meg az a 20-30% teljesitmény többlet. Azért a AMD elérhető áron kinálja az a hardvereit ez is sokat dob azon hogy elég nagy körökben vásárolják a termékeiket.

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák