Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutyi^

    senior tag

    válasz Jim Tonic #17 üzenetére

    Látom, nem értetted meg a kérdését. A Be Quiet! filozófiája a csend, pont nem érdekli a tésztaszűrő.

    Piaci igények? Láss csodát érkeznek a fekete Noctua hűtők, hogy miket meg nem él az ember. :)

    Mire alapozod a fejedből kipattant gondolaton kívül?

    Járt a kezem alatt két féle relatíve nem olcsó silent ház, az egyik pont a BQ féle Silent Base 600 volt, a másik meg valamelyik Corsair Carbide tudja tök melyik széria (3 éve :F ), hát nem éreztem a világ megváltást. A korlátozott légcsere miatt a hangszigetelés nagyjából pont arra volt elég hogy a melegebb alkatrészek által produkált magasabb venti fordulatokat kikompenzálja... Hőmérséklet normalizálva érzésre szinte ugyanolyan hangos volt mint egy normálisan / jól szellőző ház egy rendes venti görbével.

    Szóval ha nem számítana hogy meleg a masina, akkor én letekerem <40% PWM alá a házventiket, a CPU meg kap egy kevésbé agresszív görbét és kész. Persze ez az én véleményem és az én egyéni meglátásom.

    [ Szerkesztve ]

    -Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

Új hozzászólás Aktív témák