Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pxs

    aktív tag

    válasz kromatika #83 üzenetére

    A Philips még mindig úgy tesz, mintha annyira hatalmasan fasza gyártó lenne, mint úgy 20 éve. Persze, ők is részt vettek a CD formátum kifejlesztésében, de az utóbbi évek Philips cuccai finoman szólva is túlárazottak. Éveken át nem tudtak összeszenvedni egy kultúrált (design/kezelhetőség) hordozható zenelejátszót, amikor még azok voltak népszerűek, vagy egy valóban ütős fejhallgatót, pedig elvileg az nagyon asztaluk.

    Visszatérve a BT-hangszóró témára, nemrég vettem a harmadik JBL Charge 2+ példányomat, mert annyira jónak érzem: az elsőnek a margitszigeti part sziklái jelentették a végzetét (nyúltam volna a dobozos sörömért, és sikerült letaszítani a lejtőn), de túlélte, csak számos hadi sérüléssel, úgy meg már nemigen tetszett, plusz nem voltam meggyőződve arról, hogy behorpadt fémráccsal is ugyanolyan jól szól. Hirtelen felindulásból rá pár percre vettem egy másikat az E. ****-ban. Ez aztán kapott minden földi jót, többek között közel egy évig a triciklis taximon szórakoztatta az utasokat, meg engem, és az időjárás sem kímélte, pl. a tavalyi EFOTT-on kivittem abba a mocskos nagy viharba, de végigdolgozta a műszakját, meg se kottyant neki az eső. Ez csakis azért purcant ki később, mert túl sokat találkozott a gravitációval, és végül leszakadt belül benne egy kis feszültségszabályzó kocka az alaplapról (egyszer megjavíttattam, másodjára már nem). Szóval, most a harmadikat nyúzom, és szívfájdalom nélkül megvenném ugyanezt a modellt negyedszerre is, ha netán ezzel történne valami – nem azért, mert olyan jól megy a szekér, hanem mert ezt ennyire eltalálták.

    Persze, ezen még nincs JBL Connect, meg multiroom okosság, nyilván fejlődnek a többiek is.

    [ Szerkesztve ]

    'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

Új hozzászólás Aktív témák