Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    Nekem tetszik ez a gép. Több, mint két éve nyúzok egy W3N-et, ami anno szintén ebben az árkategóriában volt, és azt hiszem, hajtom rendesen. Néha 36-48, extrém esetben 72 órát is megy egyhuzamban, játszom rajta, dolgozom rajta, a napi "tényleges" használat bő 12-16 óra. Hetente min. 3x hozom-viszem, BKV-n. Eddig mindent kibírt.

    Úgy látom, hogy az Asus néhány dolgot kijavított ebben a modellben, amit a W3-ban én még nagyon nem szerettem/szeretek:
    - Ventilátor kifúvónyílása a jobb oldalról átkerült a bal oldalra
    - Jobb touchpad (a W3N-é elég érzéketlen)

    Viszont:
    - Ilyen gyatra akkuteljesítményt... a W3N (igaz, az csak 1.7Dothan+mR9700) fénykorában elment 4 órát is akkuról takarékos üzemben
    - A körbe futó ezüst csík
    - Mi a fenéért cserélték meg az Fn és a Ctrl gombok helyét? (Tudom, hogy nagyon sok más notin is így van, de eddig az Asus-on nem így volt, és két és fél év alatt megszoktam már.)
    - Az ezüst díszítők anyagukban színezettek, vagy festettek? Nincs gusztustalanabb látvány egy majd' félmilliós gépen a lekopott széleknél/sarkaknál.

    Sajnálom, mert lassan váltanom kellene, és mindenképpen pici (14"), könnyű (2.2-2.4 kg körül) gépre van szükségem, de brutális teljesítménnyel (játékhoz is, a napi munka után). Ezt eddig tudja a gép, de a gyenge akkus teljesítmény kissé lelombozó, így valószínűleg nem e mellett döntök majd.

    Ja, valaki reklamálta itt a matricákat a házon: én is leszedtem, ennek köszönhetően gyönyörűen kifényesedett a csuklótámasz rész. Nem véletlenül vannak azok ott. :)

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz [lAyCsI] #39 üzenetére

    Általánosságban nem tudom, de a nekem van egy két és fél éves Asus notim, ami napi 12-16 órákat megy, de nagyon gyakran 24-48 vagy akár 72 órát is egyhuzamban. Sokat hozom-viszem BKV-n, szóval nem kímélem, de eddig (lekopogom) semmi baja nem volt. Egy másik Asus notit ismeretségi körben használnak kb. háromnegyed éve, eddig az is OK.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák