Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaCS_70

    félisten

    válasz savoo #49 üzenetére

    Ezt jól megindokoltad!

    Köztudott tény szerintem az, hogy állandó vita folyik az Android RAM-kezeléséről, bár a frissebb verzióknál már nemigen látok ilyet.

    Legutóbb GB alatt használtam taskkillert, a Transformeren most is 15 fül van nyitva a Chrome-ban, fut a PlanMaker és a TextMaker nem kicsi szöveges dokumentummal és táblázattal, PocketInformant, a G+, a Skype, az OptiJus, a HVG, a CSipSimple, a Viber, a DropSync, a SugarSync, a TrustGo meg a K9 mail. Plusz Nova, két Köpönyeg widget, egy Időkép widget, naptárvidget, TerraTime widget és még öt kisebb widget.
    Mindezzel az 1 GB RAM-mal akadásmentesen dolgozom. Örülök, hogy Számodra ez vicces -- nekem hasznos.

    Eddig olyat egyébként még nem olvastam, hogy bármelyik Windows memóriakezelése jobb lenne mint az Androidé, bár a WP8-tól (talán már 7.8-tól) nagyon gördülékenyek lettek a telefonos Windowsok.
    Az RT-t nem ismerem, de most a 8.1 2 GB RAM-mal érezhetően szebben fut, mint a Win7 egy 3 GB RAM-mal kidekorált 1,8 GHz-es Core2 Duon egy prémiumgépen.

    Sokáig mondjuk pont a Windowsról volt köztudott, hogy mennyire bajban van a memóriakezeléssel, de úgy tűnik, tényleg van érdemi fejlődés. Persze minél több a RAM, annál jobb, de 1 GB-tal már vígan fut az Android >4.1 és 2 GB-tal a W8.1.

    Üdv: MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Új hozzászólás Aktív témák