Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Georg17

    tag

    válasz yakuza.tora #52 üzenetére

    Mindenkinek meg vannak a maga bolondériái. Nekem pl. az, hogy számtach. cuccot nem veszek használtan. Legyen az alaplap, proci, VGA, ventilátor, vagy vízhűtés. S ha már a cikkben szereplő hűtőnek sem a használtpiaci ára volt az összehasonlítási alap, gondoltam új árakat hozok fel példának én is.

    Volt valakitől egy példa, egy EK vízhűtő szett. Maradjunk annyiban, hogy ha behelyettesítjük a megfelelő helyre a megfelelő alkatrészeket, nem akciós áron és még hűtőfolyadékot is töltünk a rendszerbe (100mL az ugyanis viccnek is rossz). Akkor simán 100-nál vagyunk mai áron számolva. Ugyanis az egy elég régi hirdetés. Karácsonyi árral.

    Én már kiépítettem a jelenlegi konfigom hűtését. Léghűtésre alapozva. S azon gondolkozom, hogy kicseréljem-e a Corsair HX650W tápom ventijét, ezzel elvesztve a garit, mert messze az most a leghangosabb dolog a konfigomban. Akkor gondolhatjátok, hogy az egész nem éppen hangos. S persze mindez kifejezetten jó hőmérsékleti adatok mellett. Nyilván nem vízhűtés szinten. De a vízhűtést egy jó időre én legalábbis most passzoltam.

Új hozzászólás Aktív témák