Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mtomi95

    senior tag

    válasz Blue meth #21372 üzenetére

    Nekem két hetes kb a telefon, gyári aksija van, 100%-os és én is kétszer-háromszor töltöm a telefont egy nap... :DDD
    Olyan 4-5 óra telefonálás (gsm) és safari imessage-viber páros megy rajta, csak!
    Még a 7 volt a fő telefon az jobban bírta aksival.

    Amúgy végül lefrissítettem végül a 6S-t a legújabb iOS 13-ra. Ezen is gyorsabb, bár nem volt meglepő az SE után, de azt észre vettem, hogy az aksit jobban eszi mint az iOS 12. :(

    Edit:
    Valószínűleg engem is érint így a “gyári hibás” széria... Éppen ezért kezdtem el, “ütni” ezt a 7 helyett, pedig ez csak azért lett véve, mert kellett egy flottás előfizetés és éppen volt egy utolsó a raktáron, így lecsaptam rá és nekem bárki bármit mond, nekem sokkal jobban tetszik a hátulja mint a 7-nek.
    A 6S az a szép szürke SpaceGray még a 7 az egy matt fekete dizájnos van. Antenna csík ide vagy oda, nekem jobban a 6S tetszik!
    Mondjuk azt nem értem ha ugyanaz a rezgőmotor van mind a kettőben, akkor ha az ébresztőt állítgatom a 6S-ben miért nem “vergődik” a rezgőmotor úgy mint a 7-ben... Talán mégsem ugyanaz?

    [ Szerkesztve ]

    Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

Új hozzászólás Aktív témák