Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • legiaap

    nagyúr

    válasz spawn21 #6616 üzenetére

    Ilyet nekem is dobott már be párszor. Már meg sem lepődök rajta. Meg van olyan hogy tölti az oldalt azt kiírja hogy nincs netem és próbáljam újra.
    De majd az Air 2 meghozza a jó világot.
    :)

    How are U today? Just kidding...I don't care!

  • bferenc

    tag

    válasz spawn21 #6616 üzenetére

    Sokat netezek rajta, de engem nem fogad ilyen kép szerencsére.

    |iPad| |iPhone 13| |MacBook Air M1| |iWatch 7|

  • HardRic

    addikt

    válasz spawn21 #6616 üzenetére

    Ilyen nekem még egyszer sem volt, viszon szereti a respringet. A napi 3 a minimum.

    [ Szerkesztve ]

  • Vasinger!

    nagyúr

    válasz spawn21 #6616 üzenetére

    Ilyen nálam sem volt még, ez lehet router porbléma lesz, nem is tablet.

    Egyébként nálam iOS 8.1-gyel állt össze most a dolog. Respring vagy fagyás nem volt mióta felraktam, egyedül annyi Safari bugom van, hogy néha nem rendereli ki elsőre a weblapot, de ennyi és néha csak másodjára indul el egy facebook app például....

    De én ennyi hibával bőven el tudok élni.

    Ja és az animációk lehetnének olyan folytonosak is mint Air 2-n, de ez már más kérdés...

  • istvan170

    aktív tag

    válasz spawn21 #6616 üzenetére

    Napokig volt lehetőségem nyomkodni, használni egymás melett az Air-t és a Sony Z2-t. Az Air-nek kettő előnye van: 1: Apple (akinek ez számít - mert ezt is el kell fogadni) 2: A kijelzője (nagyobb a felbontása, jobb a színtér lefedettsége). A Sony-nak ugyanakkor szintén nagyon jók a színei, sőt közelebb áll a kijelző kalibrálása a referenciához. (6600K, ha esetleg valakit érdekel ilyen szinten a dolog). Vannak alkalmazási területek, ahol inkább ez számít. Picivel nagyobb is, a képarány meg szubjektív, kinek a 16:10, kinek a 4:3. Ez is felhasználási területtől függ leginkább.

    A Sony vékonyabb és könnyebb (ezt érezni, ha sokat tartja az ember kézben, nem is gondoltam volna) viszont műanyag a hátlapja, de nagyon össze van rakva. Jó fogni, nem melegszik, perfekt a tapintási érzet. Más, mint a fém. Mindkét borításnak van előnye és hátránya is.
    Bizony el kell mondjam, hogy a 8-as IOS megröccen időnként, és a Safari-val is vannak gondok, akárki, akármit mond. Nagyon gördülékeny, de időnként elgondolkodik egy kicsit. Ez egy picit zavaró. Nem tudom, talán az 1 GB Ram miatt lehet, mert a proci brutál. A Sony 3 GB Rammal és egy hasonlóan jó procival rendelkezik, de nem röccen, nem gondolkodik a Kit-Kat-tal (4.4.4-es van rajta). Azonnal történik minden, mindig. Teljesen belakva, 10-15 nyitott ablaknál is. Ha megszokja az ember, akkor tűnik fel igazán, hogy bizony az Air nem ilyen gyors használat közben.

    A Sony bővíthető micro SD-vel! Nem gondolom, hogy bárkinek is elég 16-32-64 GB háttértár (főleg annyi pénzért, amennyit az Apple kér érte). Persze, otthon van Net, van Nas, akármi... de csak elviszi az ember otthonról azt a masinát időnként. A másik, hogy mondjuk kamerából, fényképezőgépből közvetlen áttehető a memóriakártya, csak kényelmesebb nézegetni a tabon, ha éppen nyaralunk, dolgozunk. Arról már nem is beszélve, hogy így meg is oszthatjuk azonnal.

    Az Apple nagyon erős alkalmazásokban. Ezt azért nem írtam az előnyök közé, mert a valóságban nincs szerepe. Az átlag Air felhasználó úgyis csak egy Operát telepít a Safari hiányosságai miatt, másrészt már Androidra is sokkal több minden van, mint amire szükség lehet. Mindenesetre biztos, hogy mindkét fronton megtalálható minden akár a komolyabb munkához, játékhoz is.

    A Sony vízálló, amire mondhatjuk, hogy felesleges, amíg a medence mellett, vagy a konyhában nem éri valami atrocitás.

    Tényleg nagyon vágytam egy Air-re, de végül meg kellett hajolnom. Több napi próba után a Z2-t vittem haza egy ajándék mágneses dokkolóval, ami szuper dolog. Ráteszem és tölt, nem kell kábellel vacakolni. 2 év garanciával adták. (Az 1 éves garancia véleményem szerint nagyon zavaró minden Apple terméknél).

    Off-ba teszem ezt a kis szösszenetet, mert nincs igazából helye ebben a topicban. Csak szerettem volna, ha tudjátok, hogy vannak azért termékek android fronton is már, amik nem csak megérkeztek az Apple nyakára, hanem túlmutatnak rajta.

Új hozzászólás Aktív témák