Hirdetés

2019. június 16., vasárnap

(#1) macilaci78

macilaci78
(Korrektor)

Ha stabilan működik, akkor nem is hülyeség. :)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Egy mag, két mag, négy mag, nyolc mag, tizenhat mag, harminckét mag... A proci lassan súrolja a ''dinnye'' szó fogalmát...

(#2) Ptech válasza macilaci78 (#1) üzenetére

Ptech
(PH! addikt)

Csak az ára érdekes..

(#3) Brutális eb

Brutális eb
(PH! addikt)

Remek ötlet.
Remélem a kivitelezés is megállja majd a helyét.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#4) raper

raper
(senior tag)

Kár, hogy nem szoktam játszani, mert az ötlet remek.

(#5) Pantok

Pantok
(fanatikus tag)

Jó rohadt drága, főleg hogy ezekböl a bizbaszokbol még nem láttam 100%osan működőt.

(#6) Angel1981

Angel1981
(PH! nagyúr)

Ötletes, remélem be is válik!

(#7) kapcsandika

kapcsandika
(őstag)

Ha megy a G25/27 Xboxal (forza) akkor nálam megvevős...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#8) MasterMark

MasterMark
(Jómunkásember)

Na most ez vajon működik rendesen? Lagg nélkül?

Jómunkásember

(#9) banhammer

banhammer
(PH! kedvence)

Ötletes kütyü, csak az ára kicsit magas.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#10) lujó55

lujó55
(PH! addikt)

bizonyára hasznos...

(#11) Teréz Atya

Teréz Atya
(őstag)

Hát, nem nagyon látom a létjogosultságát. PC-re lényegében bármelyik kontrollert rá lehet hekkelni. Az xbox 360 cuccok mennek maguktól, max a vezeték nélküliekhez kell a vevő, de azt meg adnak a pc verzióhoz 2-3 euró felárért. PS3, wii blouetoothon megy, láttam ahogy hl2-n demózták.
Konzolok közti gamepad váltásnak nem tudom mi értelme, olyan nagy különbséget nem vettem észre ps3 és X360 gamepad közt. Max annyi, h a x360-nak pontatlanabb a D-padja. De akkor meg inkább veszek egy razer gamepadot ami minden felsorolt fícsört tud, nemhogy ps3 gamepad + ez a kütyü ami így kb 2X annyiba jön.
Ha meg egeret akarok ráimádkozni arra a játékra ami nem támogatja, akkor halott ötlet. A RE4 pc-s verziójánál próbáltam egérrel helyettesíteni a gamepadot, hát majdnem megőszültem.
Még valami - amikor a PS3 kiírja, hogy nyomjam meg a kört egy QTE közben, akkor nagy valószínűséggel mire kapcsol mit kell megnyomni a box gamepadján már késő.
Ez a kütyü lekezeli a dead zone-ok különbségét is a különböző gamepadok közt? Sok játéknál nincs rá lehetőség állítani.

Lenne egy kérdésem: X360 play and charge kit működik PC-n is vagy ez az X360 privilégiuma???

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#12) MasterMark válasza Teréz Atya (#11) üzenetére

MasterMark
(Jómunkásember)

A kábel ami hozzá tartozik, azzal csak tölteni lehet. Bármilyen USB port-ba bedughatod onnan csak áramot vesz fel.

Jómunkásember

(#13) FefeeX válasza MasterMark (#12) üzenetére

FefeeX
(PH! nagyúr)

hát nem tudom, most kipróbálom otthonról, csak mert mikor P&C kittel kötöm a boxhoz, akkor nem rádión kommunikál a boxszal, ez száz százalék.

Teréz Atya: miért ne lenne létjogosultsága? 25 ezerért van jelenleg xfire vagy mianyám készlet, ami lehetővé teszi boxon az egeret meg a billentyűt. És bizony megoldható, nem lesz olyan mint PC-n, de átszokni jobb. Plusz ha van egy PS3-mad és egy X36-od, nem kell egyikhez sem pluszba kontrollert venned. Plusz ha van egy G27-ed, az PS3-mal ugyan megy, de X36tal nem, amihez ráadásul nincs is normális támogatott kormány.
Tovább is van, mondjam még? :)

[ Szerkesztve ]

SC2 profile: http://eu.battle.net/sc2/en/profile/359830/1/FefeeX/; XBL profile:FefeeX

(#14) MasterMark válasza FefeeX (#13) üzenetére

MasterMark
(Jómunkásember)

Én úgy tudom attól még ugyanúgy rádión kommunikál, csak az áramot veszi fel kábelről.

De ez nem úgy fog működni mint egy PC-n egér. A konzolra írt játékok nem egérre vannak kitalálva és teljesen máshogy fog működni ha azt egérrel akarjuk vezérelni. Plusz ugye ott van a hatalmas lagg.

Amúgy XBOX-hoz ott vannak a Fanatec kormányai azért azok elég komolyak. Meg a régi MS kormány is nagyon jó, csak már nem gyártják sajnos.

[ Szerkesztve ]

Jómunkásember

(#15) Munyos

Munyos
(lelkes újonc)

Na akkor most már veszek egy Ps3 at mert lehet egérrel és billentyűvel nyomulni !

(#16) MasterMark válasza Munyos (#15) üzenetére

MasterMark
(Jómunkásember)

Eddig is voltak hasonló eszközök és egyik sem úgy működik mint azt elvárná az ember. Szóval csak ez miatt venni butaság lenne, és a kontrollert meg meg lehet szokni pár óra játék után...

Jómunkásember

(#17) Teréz Atya válasza FefeeX (#13) üzenetére

Teréz Atya
(őstag)

Ahhoz hogy egy játékot rendesen lehessen irányítani, natívan támogatnia kell az egeret és a billentyűzetet. Pl fps-ben elhúzom balra az egeret. Erre mivel a kütyü gamepadot emulál kiadja a játéknak, hogy mozduljon balra. Namost akármilyen bőszen rángatom balra az egeret max olyan gyorsan fog fordulni amit a gamepad analógjának max kilengése enged. Tehát nem egy gyors balrafordulás lesz az eredmény, hanem a karakter elkezd balra fordulni egyenletes mozgással. Namost én magas érzékenységgel szeretek játszani egéren. Ebben az esetben a karakternek már rég balra kéne nézni, mikor én még mindig kaszálok az egérrel és kiabálom hogy fordulj.
Akkor már inkább a gamepaddel irányítom.

A kormányok támogatása nem is blődség, ha ez a kütyü lehetővé teszi a finomhangolást pl deadzone, force feedback stb. De ha nem, akkor halottnak a csók.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#18) MasterMark válasza Teréz Atya (#17) üzenetére

MasterMark
(Jómunkásember)

Na pont ez a lényeg. :K

Jómunkásember

(#19) cellpeti

cellpeti
(PH! nagyúr)

mondjuk egy XBOX360ra néztem volna meg inkább a billentyű és egér párost egy FPS közben. Ha ott lagg nélkül megy még be is futhat

Huawei P10+

(#20) Milka 78

Milka 78
(PH! nagyúr)

Ez de nagy okosság lenne ha menne is.X360-ra elkélne egy jó kis egér+bill. támogatás.Mg ki is pengetném érte a 60 dodót csak legyen...

---------Jótündér! A kívánság az kívánság! Na hajolj csak szépen előre!--------- Technikai okok miatt privát üzikre sajnos nem tudok válaszolni,ha kérdésed van azt a fórumba tedd fel!!!

(#21) MasterMark válasza Milka 78 (#20) üzenetére

MasterMark
(Jómunkásember)

A játékok nem úgy lettek kitalálva.

Jómunkásember

(#22) Milka 78 válasza MasterMark (#21) üzenetére

Milka 78
(PH! nagyúr)

Azért csak tennék vele egy próbát(nekem rpg-hez kéne),de mondjuk szimulátorhoz is jó lenne,hogy ne keljen kidobnom a meglévő joy-omat és venni 360-as joyt.

---------Jótündér! A kívánság az kívánság! Na hajolj csak szépen előre!--------- Technikai okok miatt privát üzikre sajnos nem tudok válaszolni,ha kérdésed van azt a fórumba tedd fel!!!

(#23) MasterMark válasza Milka 78 (#22) üzenetére

MasterMark
(Jómunkásember)

De úgy értem nem arra van kitalálva, hogy PC-n egérrel mozgatod a dolgokat meg kattintgatsz, addig konzolon ez át van variálva a teljes menü kontrollerre.

Jómunkásember

(#24) FefeeX válasza Teréz Atya (#17) üzenetére

FefeeX
(PH! nagyúr)

Intelligens a cucc, PC-n konfigurálod be. Háromszoros gomblenyomás, stb. Érzékenységet meg a játékban is állíthatsz, legalábbis több olyan van. Szóval olyat magyaráztok be ami eddig volt, most leírnak egy új cuccot, és "b@zd meg róka a porszívódat" esete áll fenn. Remélem mindenki ismeri a viccet és nem kell magyarázni.

A G27-hez meg egyik említett kormány sem hasonlítható, még hírből sem.

[ Szerkesztve ]

SC2 profile: http://eu.battle.net/sc2/en/profile/359830/1/FefeeX/; XBL profile:FefeeX

(#25) ledgeri

ledgeri
(PH! kedvence)

Csak nekem tűnt fel az, hogy amokor x-bix imputtal játszik ps-en, akkor szépen összedugja, de a vjátékban az xbox -xje jelenik meg a game alatt...

Már moddoltak a játékok is, nem hiszem, gyanús a vágás....
(#24) FefeeX : nem..

[ Szerkesztve ]

szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#26) MasterMark válasza FefeeX (#24) üzenetére

MasterMark
(Jómunkásember)

A Fanatec CSR Elite Wheel azért elég komoly...

Jómunkásember

(#27) Vico87

Vico87
(fanatikus tag)

Ha jól megfigyeljük, akkor 1:09-1:10-nél téglalapot jelez, mint Reload gomb, holott elvileg Xbox 360-on játszik PS3 kontrollerrel. Ez lehetséges? Később pedig valamiért Xbox 360-stílusú X gombot jelez, amikor PS3-on játszik Xbox 360 kontrollerrel.

Amúgy szerintem nem hülyeség a cucc, de 60 USD meredeken hangzik.

Szerintem pont annyi ember számára érzékelhető késleltetése van így az inputnak, mint a gyári kontrollerrel. Valószínűleg elhanyagolható mértékkel nagyobb csak, amit max méréssel lehet kimutatni.

(#28) MasterMark válasza Vico87 (#27) üzenetére

MasterMark
(Jómunkásember)

Pont hogy nem. A hasonló ilyen eszközöknek hatalmas lagg-ja van ahogy hallottam. :U

Jómunkásember

(#29) Vico87 válasza MasterMark (#28) üzenetére

Vico87
(fanatikus tag)

"ahogy hallottam"
Én is sok mindent hallok, de nem mind igaz. :)

Ha tényleg nagy a késleltetés, akkor szerintem az ok vagy szoftveres, vagy pedig valahol az ilyen adapter nagyon el van bénázva, mert a plusz hardvernek nem szabadna érzékelhető késleltetést belevinnie a rendszerbe.

(#30) MasterMark válasza Vico87 (#29) üzenetére

MasterMark
(Jómunkásember)

Pont hogy az eszközben van a hiba. Nem véletlen nincs elterjedve, mind ilyen 15-20 ezer Forint körül van, de egyszerűen nem tudja pont úgy csinálni ahogy kéne.

Jómunkásember

(#31) Teréz Atya válasza FefeeX (#24) üzenetére

Teréz Atya
(őstag)

- Hány éves vagy édes fiam?
- 27!
- És még hiszel a mesékben?

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.