Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz jacint78 #103 üzenetére

    Ha az átlagfelhasználó neked egy "csak a Wordben" gépelek nénikét takar vagy egy kizárólaf faszbukozó tinit, akkor igaz lehet.

    Nekem most 2,58 giga van tele, pedig 15 perce kapcsoltam be a gépet, még csak az alap programok futnak :) (world, excel, egy egyedi adatbáziskezelő, képszerkesztő, FF, katalógusprogram)

    Ha kínozni akarod magad, akkor limitáld magadnak 2 gigában, de én a 2 asztalit + 1 laptopot (mindegyik 4gigával) is rendszeresen megfektettem irodai alkalmazásokkal. Most 8 gigával nincs gondom.
    Manapság szerintem 8giga ideális

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • SylverR

    senior tag

    válasz jacint78 #103 üzenetére

    1. Hol a fenébe írtam én olyat, hogy átlag felhasználó lennék?
    Segítek: sehol.
    2. Hol a fenébe írtam én olyat, hogy 8 giga RAM ne lenne elég egy átlag felhasználónak?
    Segítek: sehol. Sőt. Elismerem, hogy szimplán játékokra, netezésre bőven elég. Még talán sok is.

    Ezen kívül pedig gőzöd nincs, hogyan is használom a gépemet. De sikerült egy programmal kiíratnom, hogy "not enough free memory".
    Segítek: például képszerkesztés. Jelenleg a képekkel amikkel dolgozom, körülbelül 320 MB-ot foglalnak le a RAM-ból mikor bevannak töltve. Tegyük fel, hogy 6 db-ból akarok panorámát összetűzni. Hm-hm. 2 giga? De akkor még nem is dolgozott vele, meg nem fűzte őket össze, csak betöltötte.
    Nekem személyszerint kellene a 16. Hogy neked nem kell, hát örülök neki.

    [ Szerkesztve ]

    Nem!

Új hozzászólás Aktív témák